Tepe Nautilus’ta “Evde Bahar Günleri’

Tepe Nautilus’ta “Evde Bahar Günleri’

Tepe Nautilus, 24-26 Mayıs tarihleri arasında Evde Bahar Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. Üç gün sürecek Evde Bahar Günleri, Tepe Nautilus ziyaretçilerini ev, dekorasyon ve beyaz eşya mağazalarındaki indirimler, editörün seçimleri, yaratıcı yetişkin atölyeleri ve Özge Ulusoy’un dekorasyon trendlerini anlatacağı keyifli bir söyleşi ile buluşturuyor. Tepe Nautilus’un Instagram hesabı üzerinden yapılacak yarışmayı kazanan bir kişi ise 1.000 liralık hediye çekinin sahibi oluyor.

Bu bahar evini yenilemek isteyenler 24-26 Mayıs tarihleri arasında Tepe Nautilus Evde Bahar Günleri’nde buluşuyor. Editörün seçimleri, indirimler ve yetişkin atölyelerinden yararlanma imkânı sunan Evde Bahar Günleri, üç gün boyunca Tepe Nautilus ziyaretçilerini bekliyor.

Evde Bahar Günleri’nde avantajlı kampanya ve indirimlerden yararlanacak ziyaretçiler, dekoratif ürünlerin tasarlanacağı yaratıcı atölyelere de katılma imkânı buluyor. 24 Mayıs’ta Ahşap Saat yapımı ile başlayan atölyeler, 25 Mayıs tarihinde Kuru Çiçeklerden Vintage Plak yapımı ve 26 Mayıs tarihinde Saksı Boyama atölyesi ile devam edecek.

Evde Bahar Günleri kapsamında Tepe Nautilus Instagram üzerinden favori yaz stilini yansıtan dekorasyon fotoğraflarını, #tepenautilusxmcmaison ve #tepenautilusileyazstilim hashtagleriyle paylaşanlar arasından seçilecek şanslı kişi 1.000 liralık hediye çekinin de sahibi olacak. 25 Mayıs, Cumartesi günü ise Özge Ulusoy, ziyaretçilerle birlikte 2019’un ev dekorasyon trendleri, yeni dönem aksesuarlar ve ev düzenleme yaklaşımları hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.

Tepe Nautilus, birbirinden avantajlı indirim ve kampanyaları, yaratıcı yetişkin atölyeleri ve söyleşileriyle üç gün boyunca dolu dolu geçecek Evde Bahar Günleri’ne tüm ziyaretçilerini bekliyor.

Evde Bahar Günleri Yetişkin Atölyeleri

24 Mayıs: Ahşap Saat Yapımı

25 Mayıs: Kurumuş Çiçeklerden Vintage Plak Yapımı

26 Mayıs: Saksı Boyama

Atölye Saati: 1. Seans: 14.00 – 15.30

  1.   Seans: 16.00 – 17.30

* Ücretsiz olarak ziyaretçilerin katılabileceği atölyeler 20 kişilik kontenjanla günde 2 seans olarak gerçekleşecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ