İsfanbul Tema Park sizleri, 23 Nisan coşkusunu birlikte yaşamaya davet ediyor

İsfanbul Tema Park sizleri, 23 Nisan coşkusunu birlikte yaşamaya davet ediyor

Birbirinden özel eğlence üniteleriyle Türkiye’nin ilk tema parkını bünyesinde bulunduran, İstanbul’un gözde alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi İsfanbul Tema Park ve egzotik canlılarla dolu Jungle İstanbul, tüm çocukları 23 Nisan coşkusunu yaşamaya davet ediyor.

30’u aşkın eğlence ünitesi ve 15 bin kişilik kapasitesi ile 7’den 70’e her yaşa uygun sınırsız eğlence sunan İsfanbul Tema Park, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında eğlenceye giriş için ayrıcalıklı fırsatlar sunuyor.

19-23 Nisan tarihlerinde uygulanacak kampanya ile İsfanbul Tema Park gişelerine gelen 4-14 yaş aralığındaki tüm çocuklara Tema Park giriş biletleri ve Jungle İstanbul 3’lü macera bileti %50 indirimli olacak. Bu kampanya ile ziyaretçiler İsfanbul Tema Park’ta; 3 saniyede tam 110 km hıza çıkan dünyanın en iyi 4. Roller coaster’ı seçilen ödüllü Nefeskesen’e binebilecekler. Ayrıca macera tutkunları, Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethini insansı robotlarla anlatan ‘Fatih’in Rüyası’nı keşfe çıkıp, dev King Kong ünitesinde de eğlenceli dakikalar yaşayacak, dünyanın bir numaralı oyun serisi Angry Birds’ün ve dünyaca ünlü Buz Devri filminin sevilen kahramanlarının 4D sinema ve simülasyon ünitelerinde macera dolu bir yolculuğa çıkacaklar.

23 Nisan gününde çocuklar, Tema Park’taritm şov, jonglör, pandomim, sihirbaz gösterilerinin yanı sıra İsfanbul karakterleriyle birbirinden eğlenceli gösterilerle gün boyunca eğlenecekler.

120 bin metrekarelik alanda kurulu olan İsfanbul Tema Park, ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, misafirler tek biletle tüm ünitelerden gün boyu sınırsızca faydalanabiliyor. Jungle İstanbul’da ise ziyaretçiler, 100’e yakın teraryumda renkli kurbağalardan timsahlara, maymun ve birçok egzotik canlıyla tanışma fırsatı yakalayacaklar. 5.000 m2’lik egzotik canlılarla dolu Jungle Park, lazer silahlarla kötü ruhları avlayacağınız Safari ve korku tüneli Zindan’dan oluşan büyülü bir dünya “Jungle İstanbul” İsfanbul Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileri bekliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ