Çanakkale Savaşları- Gelibolu Tarihi Sergisi Tepe Nautilus’ta

Çanakkale Savaşları- Gelibolu Tarihi Sergisi Tepe Nautilus’ta

Tepe Nautilus, 31 Mart tarihine kadar Çanakkale Savaşı kahramanlarını özel bir sergiyle anıyor. Tepe Nautilus sosyal medyadan gerçekleştirdiği yarışma ile Çanakkale Destanı’nın 104. yılına özel Türkan Doğruöz, Yasemin Yücetürk ve Raşit Gündoğdu’nun hazırladığı 104 adet Çanakkale Günlükleri kitabını da ziyaretçilerine hediye ediyor.

Tepe Nautilus 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104. yılında özel bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Çanakkale Zaferi’nin 104. yıldönümü için hazırlanan “Çanakkale Savaşları- Gelibolu Tarihi” isimli sergi 31 Mart tarihine kadar ziyaretçilerini bekliyor.  Sergide, Osmanlı askerlerinin savaş sırasında kullandıkları su matarası, asker botları ve top mermilerinin yanı sıra; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Seyit Onbaşı ve Hüseyin Avni Bey’in siperdeki fotoğrafları yer alıyor.

Tepe Nautilus, Çanakkale Zaferi’nin 104. yılında çok özel bir kitabı da ziyaretçilerine hediye ediyor. Sosyal medya üzerinden gerçekleşecek yarışma ile Türkan Doğruöz, Yasemin Yücetürk ve Raşit Gündoğdu’nun hazırladığı 104 adet Çanakkale Günlükleri kitabını hediye eden Tepe Nautilus, 31 Mart tarihine kadar tüm ziyaretçilerini bu özel sergiye bekliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ