Yılbaşı partisinde olmazsa olmaz: Domino’s Pizza’dan Parti Menüsü

Yılbaşı partisinde olmazsa olmaz: Domino’s Pizza’dan Parti Menüsü

Domino’s Pizza’nın 3 orta boy Cazip Pizza, 2 ekstra lezzet ve 2 adet litrelik içecekten oluşan Parti Menüsü, her yıl olduğu gibi yine yılbaşı gecesi planlarına eşlik edecek. Evde arkadaşlarla bir araya geldiğinde veya hızlıca bir şeyler atıştırıp geceye devam etmek istediğinde, Parti Menüsü en nefis ve pratik lezzet çözümü olacak.

Yılbaşı gecesi çılgın bir parti planlayanlar veya evde hızlıca atıştırıp geceye dışarıda devam edecek olanlar için bu yıl da vazgeçilmez davetli Domino’s Pizza olacak! Yeni yıla nasıl girersen tüm yıl öyle geçer diye düşünenleri, yılbaşı gecesinin heyecanına en leziz şekilde hazırlayacak Domino’s Pizza lezzetleri, Parti Menüsü’nde bir araya geliyor.

Domino’s Pizza’nın partilere renk katan nefis menüsü içerisinde, kendin seçeceğin 3 orta boy Cazip Pizza, 2 ekstra lezzet ve 2 adet litrelik içecek yer alıyor. Parti menüsü sayesinde, yılbaşı gecesi ne yiyeceğiz diye düşünmeye gerek kalmıyor, herkesi birleştiren Domino’s Pizza lezzetleri en rahat çözüm oluyor.

Domino’s Pizza lezzetlerine ulaşmak için www.dominos.com.tr veya mobil uygulamaya girmek, en yakındaki Domino’s şubesine gitmek ya da telefonla sipariş vermek mümkün. Tek tıkla ya da bir telefonla pizzanız yılbaşı gecesi de olsa, 30 dakikada kapıda!

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ