Tudors, yurt dışındaki 41. mağazasını Sofya’da açtı

Tudors, yurt dışındaki 41. mağazasını Sofya’da açtı

Erkek modasına kendi dinamizmini getiren Tudors Gömlek Krallığı, Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da üçüncü mağazasını açtı.

2012 yılında kurulan Tudors Gömlek Krallığı büyük bir hızla dünya çapında büyümeye devam ediyor.6 yılda 15 ülkede 212 noktaya ulaşan Tudors, Sofya’daki üçüncü mağazasını Paradise Center’da hizmete açtı. Türkiye’nin Bulgaristan Büyükelçisi Sayın Hasan Ulusoy’un katılımıyla gerçekleştirilen açılış töreninde konuşan Tudors CEO’su Yaşar Ayaydın, Sofya’da Haziran ayında ikinci mağazalarını açtıklarını ve talep karşısında üçüncü mağaza yatırımına karar verdiklerini söyledi. Sofya’daki üçüncü mağazayla birlikte yurtdışındaki mağaza sayısının 41’e ulaştığını anlatan Ayaydın, “Gelecek sene Varna, Burgas ve Plovdiv’de mağaza açmayı da hedefliyoruz. Tudors olarak Bulgaristan dışında Sırbistan, Danimarka, Macaristan, Hırvatistan, Karadağ, Makedonya, Bosna Hersek, Kıbrıs, İran, Irak, Kosova, Pakistan, Lübnan gibi ülkelerde de hizmet veriyoruz. Biz yenilikçi bir markayız ve dünyadaki trendleri çok yakından takip ediyoruz. Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizi dünyanın dört bir yanındaki müşterimizle buluşturmaya devam edeceğiz.” dedi.

Hedef 500 mağaza

Sırbistan’da pazar lideri olan markanın mağazalarının %76’sı caddelerde, %24’ü ise alışveriş merkezlerinde yer alıyor. Türkiye genelinde toplamda 171 mağaza ile hizmet veren Tudors Gömlek Krallığı, önümüzdeki dönemde İtalya, İngiltere ve Almanya’ya da bayrağını taşımayı hedefliyor.

Tudors’un 2023 hedefi ise yurtiçi ve yurtdışında toplam 500 mağazaya ulaşmak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ