Atasay’a bir ödül de Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği’nden geldi

Atasay’a bir ödül de Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği’nden geldi

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği ve Akademetre iş birliğiyle düzenlenen “1 Numaralı Markalar 2017 Ödül Töreni”nin dokuzuncusu 9 Ocak Salı günü gerçekleşti. Atasay Mücevherat, Aksesuar Kategorisi’nde yeniden birinci oldu.

Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği’nin, Akademetre iş birliğiyle bu yıl 9.’sunu hayata geçirdiği “1 Numaralı Markalar 2017 Ödül Töreni” dün akşam gerçekleşti. 9 Ocak Salı günü Zorlu PSM’de düzenlenen ödül töreninde tüketicilerin alışveriş merkezlerinde en beğendiği ve tercih ettiği perakende markaları ödüllerine kavuştu. Atasay, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Aksesuar Kategorisi’nde en başarılı marka seçildi.

Atasay adına ödülü alan Ticari ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Candemir Çelik, “Yeni yıla böyle değerli bir ödülle başladığımız için çok mutlu ve gururluyuz. Bu ödül başarılı bir takım çalışmasının eseri. Bizi Türkiye’nin en başarılı mücevherat markası haline getiren tüm yöneticilerimize, çalışanlarımıza, bu değerli ödül programını düzenleyerek markaların başarılarını görünür kılan Alışveriş Yatırımcıları Derneği’ne, bizi beğenileriyle bu ödüle almaya layık gören tüketicilerimize Atasay adına çok teşekkür ederim. Biz Atasay olarak, genç, anı yakalayan, yüzü geleceğe dönük yeni marka kimliğimizle önümüzdeki dönemde de en başarılı marka olmaya, yenilikten, değişim ve dönüşümden beslenerek kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz“ dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ