Vaillant, HOPİ ile ‘Paracık’ dağıtmaya devam ediyor

Vaillant, HOPİ ile ‘Paracık’ dağıtmaya  devam ediyor

Yeniliklerin öncüsü Vaillant’ın HOPİ işbirliğiyle hayata geçirdiği, HOPİ Paracık Kampanyası ile kombi alan tüketiciler paracık kazanmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında “ecoTEC Plus” veya “ecoTEC Pro” ve “ecoTEC Pure” alan tüketiciler 150, 200 ve 250 TL değerinde Paracık kazanacak.

Müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda trendlere uygun ürün ve hizmet geliştiren Vaillant, müşteri memnuniyetini artırma amacıyla kampanyalarına devam ediyor. Vaillant Club’ın, 400 bini aşkın üyesi için HOPİ işbirliğiyle başlattığı “Hopi Paracık Kampanyası” bu sene de tekrarlanıyor. 31 Ağustos’a kadar Vaillant yetkili satıcılarından; Vaillant’ın dijitalleşme çalışmaları doğrultusunda enerji verimliliğini en üst seviyeye çıkaran ürünlere yatırım yapma vizyonuyla geliştirdiği ”ecoTEC Plus” “ecoTEC Pro” ve “ecoTEC Pure” yoğuşmalı kombi ürünlerinden alan tüm tüketiciler HOPİ Paracık kazanacak. Kampanya kapsamında ecoTEC Plus alan tüketiciler 250 TL, ecoTEC Pro alanlar 200 TL, ecoTEC Pure satın alanlar ise 150 TL’lik Paracık ödül puanına sahip olacak.

Vaillant’tan cihaz satın alan tüketiciler “kampanya.vaillant.com.tr” adresinden giriş yaparak; ad soyad, telefon numarası ve satın aldığı cihaza ait fatura görselini sisteme yükleyerek kampanyaya başvuru yapabilecek.Yetkili servis tarafından cihazın devreye alımını takiben 7 iş günü içerisinde, kampanyaya katılan kullanıcılara SMS ile “Promosyon Kodu” gönderilecek. Tüketiciler, Vaillant tarafından gönderilen kampanya kodunu HOPİ mobil uygulamasında aktif hale getirip, cihaz türüne göre belirlenen tutardaki Paracıkları hesabına yükleyerek 2 hafta içerisinde kampanya kapsamında kazandıkları paracıkları kullanabilecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ