Nişantaşı’nın ruhundan ilham alan yepyeni kahve evi deneyimi

Nişantaşı’nın ruhundan ilham alan yepyeni kahve evi deneyimi

Yeni kahve evi konseptiyle kahve tutkunlarına farklı bir deneyim yaşatan Caffè Nero, modern hayatın ve modanın kalbi Nişantaşı’na özel kahve evini açtı.

Semtin kültürel dokusundan ilham alan Caffè Nero Valikonağı, endüstriyel mimari öğeleri birleştiren eklektik tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Her Caffè Nero misafirinin kendinden bir şeyler bulabileceği özel alanlar sunan mağaza, yeni konsept gereği mağazada taze olarak hazırlanan yepyeni yiyecek seçenekleri, baristaların hizmetlerine yansıyan ustalıklarıyla kahve tutkunlarının hayatına keyif katıyor.

“Milano’da değilseniz en iyi kahveci…” unvanına sahip Caffè Nero, Premium İtalyan tarzı kahvelerini “yeni kahve evi deneyimiyle” Nişantaşı sakinlerinin beğenisine sunuyor.

Türkiye’de yeni kahve evi deneyiminin hayata geçirildiği ikinci mağaza olan Caffè Nero Valikonağı, geçmişten günümüze modanın kalbi olan Nişantaşı’nın dokusu ve kültürel yapısına uygun olarak, özenle tasarlandı. Semt sakinlerinin modern ve kentli ruhunu yansıtan mağaza, endüstriyel mimari öğeleri birleştiren eklektik tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Yeni konsept gereği Caffè Nero‘nun kaliteli İtalyan kahvelerine, mağazada günlük ve taze olarak hazırlanan yepyeni yiyecek seçenekleri eşlik ediyor. Yeni kahve evi deneyimi için özel olarak eğitilen baristaların hizmetlerine yansıyan ustalıkları ise Caffè Nero’ya has, farklı bir deneyim sunarak kahve tutkunlarının hayatına keyif katıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ