P&G’den Gebze fabrika çalışanlarına babalar gününe özel kutlama

P&G’den Gebze fabrika çalışanlarına babalar gününe özel kutlama

Cinsiyet Eşitliği kavramını, kurumsal hedefleri arasında gösteren Procter & Gamble (P&G), Gebze Fabrikası çalışanları için babalar günü nedeniyle özel bir “anne / baba” günü düzenleyecek.

Etkinlik kapsamında fabrikada, babanın çocuk gelişiminde rolü konulu bir seminer de verilecek ve çalışan çocuklarına özel resim yarışması başlatılacak.

Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük temizlik ve kişisel bakım şirketlerinden Procter & Gamble (P&G); cinsiyet eşitliğini merkeze alarak; hem şirket merkezinde hem de Gebze fabrikasındaki erkek çalışanlarına 8 haftalık ücretli babalık izni hakkını kullandırmaya başlamış ve pek çok sektör ve markaya örnek olmuştu. Her alanda dahil edici bir ortamı teşvik eden ve sadece kadın erkek konusunda değil, her alanda eşitliğe ve çok sesliliğe inanan P&G, babalar günü için de Gebze fabrikasında çalışan personele yönelik özel bir kutlama hazırladı.

Cinsiyet eşitliğini kurum içinde ve kurum dışında kurumsal hedef olarak belirleyen P&G’nin babalar günü organizasyonuna; fabrika çalışanı anneler de katılabilecek. Etkinlik kapsamında, uzman psikolog tarafından verilecek, “Babaların çocuk gelişimindeki rolü” konulu seminerin yanı sıra; tüm çalışanlara çocuk gelişimi ile ilgili küçük ipuçları içeren notlar ve çeşitli sürpriz hediyeler dağıtılacak. Ayrıca çalışan çocukları için düzenlenecek resim yarışmasının başlangıç duyurusu da etkinlik kapsamında yapılacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ