Bayramda Çocuklar Şeker Yiyor Dişlerini ROCS Koruyor

Bayramda Çocuklar Şeker Yiyor Dişlerini ROCS Koruyor

Her bayram, çocuklar için ayrı bir heyecan. Yepyeni kıyafetler ve ailecek bir araya gelmenin keyfi bir yana; özellikle Ramazan Bayramı’nda bol bol şeker ve çikolata yiyecek olmak da onları mutlu etmeye yetiyor. Bu bayrama “Şeker Bayramı” denmesi de boşuna değil. Ancak aşırı şeker tüketimi çocuklarda diş ve diş eti hastalıklarına davetiye çıkarıyor.

6-12 yaşları arası çocukların, artan ağız hijyeni ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen R.O.C.S. Junior’un içeriğindeki kavak ağacı özlerinin antioksidan etkisi, diş etlerini korumaya destek sağlıyor. Kalsiyum ve magnezyum mineralleri diş minesinin dayanıklılığını artırmaya ve ksilitol ise çürüklere karşı korumaya yardımcı oluyor. R.O.C.S. Junior’un çikolata, karamel ve orman meyveli tatları, çocukları düzenli diş fırçalamaları için motive ediyor.

İçeriğinde Florür ve Sodium Lauryl Sulfat (SLS) yer almayan R.O.C.S. Junior 6-12 yaş diş macunu, yanlışlıkla yutulsa bile sorun oluşturmuyor. Öte yandan diş macununun daha etkili koruma sağlaması için, dişler fırçalandıktan sonra ağzın çalkalanmaması öneriliyor.

R.O.C.S. Junior 6-12 yaş diş macununu tüm kişisel bakım mağazalarında, seçkin eczanelerde ve R.O.C.S. Türkiye’nin online satış mağazasında bulabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ