“Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” Fotoğraf Sergisi Tepe Nautilus’ta

“Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” Fotoğraf Sergisi Tepe Nautilus’ta

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ve Türkiye’nin kadınlara özel ilk ve tek fotoğraf yarışması olan “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışmasında dereceye girenler Tepe Nautilus’ta düzenlenen törenle ödüllerini aldı. Birinciliği ‘Sisler Arasında’ adlı fotoğrafıyla Zehra Çöplü, ikinciliği ‘Sevgi’ adlı fotoğrafıyla Gülten Ünal’ın aldığı yarışmada sergilenmek üzere seçilen eserler, 30 Mayıs tarihine kadar Tepe Nautilus’ta fotoğraf severleri bekliyor.

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ve rekor bir katılım gerçekleşen yarışmada, 3 bin 906 katılımcının 12 bin 986 fotoğrafı yarıştı. Türkiye’nin en çok ilgi gören fotoğraf yarışmalarından biri olan “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışmasının birincisi “Sisler Arasında” adlı fotoğrafıyla Zehra Çöplü oldu. “Sevgi” adlı fotoğrafıyla Gülten Ünal’ın ikinci olduğu yarışmada Sibel Yıldırım, Emel Akar ve Nüket Uluç da mansiyon ödülüne layık görüldü.

2007 yılından bu yana 19 bini aşkın katılımcının, 75 binin üzerinde fotoğrafla katıldığı ve geleneksel hale gelen “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” fotoğraf yarışması, Türk kadınının sosyal, kültürel ve toplumsal gelişimine katkıda bulunmayı hedeflerken, kadınlara kendilerini ve hayata bakışlarını özgürce ifade edebilecekleri bir platform sunuyor.

Tepe Nautilus, tüm ziyaretçilerini 30 Mayıs tarihine kadar “Kadın Gözüyle Hayattan Kareler” sergisine davet ediyor.

Sergi Tarihi: 2-30 Mayıs 2019

Sergi Yeri: Tepe Nautilus 1. Kat Sergi Alanı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ