Sevgiline aşkını #DerimSevgilime ile anlat

Sevgiline aşkını #DerimSevgilime ile anlat

Aşkını en güzel şekilde anlatmak ve hediyelere hak kazanmak için çiftlerin @ozsutmutluluktadinda Instagram hesabını takip etmeleri, buradan paylaşılan Özsüt çekiliş gönderisinin altına #DerimSevgilime hashtag’ini kullanarak sevgililerine nasıl hitap ettiklerini yazmaları yeterli.

Sevdiğine aşkını anlatmanın en tatlı yolunu arayan çiftlere en büyük destek, mutluluk tadında ürünlerin yaratıcısı Özsüt’ten! 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak “Aşk” ve “Kırmızı” adını verdiği iki özel lezzet sunan Özsüt, heyecanlı bir sürprizle çiftlerin birlikteliklerini kutlamaya devam ediyor. #DerimSevgilime hashtag’i ile Instagram üzerinde sevgililere özel bir çekiliş düzenleyen marka, çiftleri hediye yağmuruna tutarak hem aşklarını en güzel şekilde anlatmalarını sağlıyor, hem de Sevgililer Günü’nü daha keyifli hale getiriyor.

Özsüt’ün bu özel çekilişi ile 14 şanslı çift Özsüt Sevgililer Gün”ü pastaları “Aşk” ve “Kırmızı”nın doyulmaz tadına ücretsiz ulaşırken, 14 kişi Philips Headset Kulaklık, 14 kişi ise TTEC AlumiSlim Powerbank kazanmaya hak kazanacak. Bu keyifli çekilişe katılarak benzersiz armağanlardan kazanmak isteyenlerin, çekiliş boyunca Özsüt’ün @ozsutmutluluktadinda resmi Instagram hesabını takip etmeleri, bu hesaptan paylaşılan Özsüt çekiliş gönderisinin altına #DerimSevgilime hashtag’ini kullanarak sevgililerine nasıl seslendiklerini yazmaları yeterli.

Kimi çileğim der sevgilisine, kimi karamelim!

Bu özel çekilişe katılarak sevdiğinize aşkınızı anlatmaksa çok basit! Özsüt’ün maharetli aşçıları tarafından özenle hazırlanan, çilek ve çikolatayla taçlanan “Aşk”ın lezzetinden ilham alarak @ozsutmutluluktadinda Instagram hesabından yapılan Sevgililer Günü paylaşımının altına Çileğim #DerimSevgilime, ya da muz ve karamelin muhteşem uyumunu yansıtan “Kırmızı”nın tadından ilhamla Karamelim #DerimSevgilime hasgtag’lerini paylaşabilirsiniz. Çekilişe katılım şartlarını öğrenmek isteyenler, Özsüt’ün https://www.facebook.com/ozsut adresini ziyaret ederek detaylarla ilgili bilgi alabilirler.

Aşkın tadında neler var?

Muz ve karamelin mükemmel karışımından oluşan benzersiz lezzetiyle Sevgililer Günü’nü şenlendiren Kırmızı, kırmızı kalp şeklindeki tasarımıyla sevgililerin tatlı sohbetlerine romantizm katıyor. Dekorunda Hindistan cevizi ve muzlu parfenin kullanıldığı Kırmızı, sade kek katları arasına yayılan karamelli mus ve muz karışımıyla aşkın tatlılığını damaklarda hissettiriyor.

Özsüt’ün Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı ikinci lezzeti ise çilek ve çikolatayla taçlanan Aşk. Kakaolu kek katları arasında uzanan çikolatalı mus ve çilekten gelen yumuşacık ve taptaze dokusuyla sevgililerin gününe keyif katan Aşk, misafirlerin beğenisine çilek parfeli kalp dekoruyla sunuluyor. Hindistan cevizinin kapladığı beyaz zemin üzerindeki çilek parfeli kalbe, dantel çikolatayla işlenen diğer bir kalp süslemesinin eşlik ettiği Aşk, çiftlerin mutluluğuna mutluluk katan bir lezzet.

İki kişilik olarak sunulan iki Sevgililer Günü pastası da, 39 TL’den satışa sunuluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ