OyuncakPara ile armaganoyuncak.com.tr’de kazanç dönemi başladı

OyuncakPara ile armaganoyuncak.com.tr’de kazanç dönemi başladı

Oyuncak sektörünün önde gelen isimlerinden olan Armağan Oyuncak, perakendedeki büyümesiyle beraber e-ticaret yatırımını da artırarak farklılaşıyor. Sitede bulunan lisanslı geniş ürün çeşitliliği ve rekabetçi fiyatların yanı sıra, ‘OyuncakPara’ adını verdiği parapuan sistemi ile de müşterilerine avantajlı bir hizmet sunarak öne çıkıyor. Her alışverişe verdiği sabit oranlı OyuncakPara programı ile memnuniyet sağlayarak müşterilerine değer yaratan Armağan, hem altyapısının hem de operasyonunun genişlemesi ile daha güçlü ve daha kolay bir alışveriş deneyimini kullanıcılarına sunuyor.

Sitelerindeki fiyatların her zaman rekabetçi olduğunu vurgulayan Armağan Oyuncak E-Ticaret Yöneticisi Didem Kalkan ‘’ Web sitemize özel her zaman, en popüler ürünlerde rekabetçi fiyatlar ile hizmet veriyoruz. Bunun yanı sıra müşterilerimize her alışverişlerinde kazandıkları OyuncakParalarla da bir sonraki alışverişlerini indirimli yapmalarını sağlıyoruz. Üstelik indirimli alışveriş yaparken yine OyuncakPara kazanmaya devam ediyorlar. ‘’ dedi.

Kalkan, sözlerine şöyle devam etti: ‘’ Aralık ayı bizim için yılın en önemli ayı. Hediyeyle anılan bu ayda, her sene yaptığımız gibi, bu sene de 14-17 Aralık tarihleri arasında tüm ürünlerde yine özel bir erken alım kampanyası yapıyor olacağız.’’

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ