Decathlon’un Türkiye’deki 33. mağazası, 12 Aralık’ta Eskişehir Espark’ta açılıyor

Decathlon’un Türkiye’deki 33. mağazası, 12 Aralık’ta Eskişehir Espark’ta açılıyor

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’de hızla büyümeye ve spor tutkusunu yaymaya devam ediyor. Eskişehir’deki ilk mağazasını 12 Aralık’ta Espark Alışveriş Merkezi’nde açacak olan Decathlon’un Türkiye’deki mağaza sayısı 33’e ulaşıyor!

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri olan Decathlon’un Türkiye yatırımları hız kesmiyor.

Türkiye’nin 12 ilinde, 32 mağazası ve e-ticaret sitesi decathlon.com.tr ile Türkiye’de hızla büyümeye ve spor tutkusunu yaymaya devam eden Decathlon, şimdi de Eskişehir Espark AVM’de yerini almaya hazırlanıyor! Decathlon Eskişehir’deki ilk mağazasını 12 Aralık’ta açarak Türkiye genelinde 13 ilde 33 mağazaya ulaşacak. Espark AVM’deki 1700 m2’lik yeni mağazasında Decathlon sporseverlere 70’ten fazla spor dalında binlerce ürünü sunacak!

Decathlon Türkiye İş Geliştirme Direktörü Duygu Kög:” Başarılı iş modelimiz sayesinde daha da hızlanarak 5 yıl içerisinde mağaza sayımızı 70’e çıkaracak ve bizi her açılışta sevgiyle kucaklayan kullanıcılarımıza çok daha yakından spor tecrübesi sunacağız. Türkiye’de bu işe başladığımızda spor pazarı 6% oranında büyürken geçen yıl 13% büyüdü, şüphesiz ki bizim de Decathlon ailesi olarak sporu erişilebilir kılma konusunda pazar büyümesine etkimiz yadsınamayacak ölçüde büyük” diyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ