Hızlı kahvaltılar için Teksüt Krem Peynir

Hızlı kahvaltılar için Teksüt Krem Peynir

Güne sağlıklı başlamanın ilk kuralı, her şeyiyle iyi bir kahvaltı yapmaktır. Ama bazen bu mümkün olmayabilir. İşte o zaman krem peynir zamanı. Sadece taze peynir ile üretilen Teksüt Krem Peynir, zengin protein içeriyle enerjili bir sabah başlangıcına yardımcı olur, hızlı bir kahvaltının en sağlıklı seçeneğine dönüşür.

Artık hepimiz biliyoruz: Hem büyükler hem küçükler için sağlıklı ve doğru beslenmenin birinci kuralı, güne iyi ve besleyici bir kahvaltı ile başlamaktır. Ancak içinde süt, peynir, zeytin, ekmek ve balın yer aldığı ideal kahvaltılar, günlük hayatın koşuşturmasında bazen sadece hafta sonuna kalıyor.

İşte Teksüt Krem Peynir, sabah 10 dakika daha uyuduğu için okuluna yetişmeye çalışan öğrencilerin, alarmı kapatıp yataktan zamanında çıkamadığı için işine hızlıca ulaşması gereken çalışanların imdadına yetişiyor.

Teksüt Krem Peynir, yüksek protein ve kalsiyum oranına sahip. Sabah bir dilim ekmek üzerine kolaylıkla sürülebilen krem peynir, besleyici niteliğiyle sabah alınması gereken vitamin miktarının önemli bir bölümünü karşılıyor ve güne enerjili bir başlangıca yardımcı oluyor.

Sadece taze peynirden yapılır

Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri kuruluşlarından biri olan Teksüt, krem peyniri sadece ve sadece taze peynirden hazırlıyor. Teksüt’ün uzmanlık alanlarından biri olan krem peynir; lezzeti, nefaseti ve kıvamıyla da ayrışıyor.

Sadece sabah değil akşam da güzel

Teksüt Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Keleş, “Süreniz kısıtlıysa Teksüt Krem Peynir, hızlı bir kahvaltının en ideal yardımcısıdır. Üstelik sadece sabah için değil, akşam açlıklarında, işyerindeki atıştırma aralıklarında Teksüt Krem Peynir, 7’den 77’ye hem hızlı hem de en sağlıklı alternatif olarak öne çıkıyor” açıklamasını yaptı. Teksüt Krem Peynir, 80, 100, 300, 500 gramlık ambalajlarda ve 140 ile 240 gramlık cam bardaklarda tüketiciye sunuluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ