Tekzen KKTC’deki 2. mağazasını Gazimağusa’da açtı

Tekzen KKTC’deki 2. mağazasını Gazimağusa’da açtı

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, yurtiçinde ve yurtdışında büyümeye devam ediyor. Tekzen, yurtdışındaki dördüncü mağazasını Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gazimağusa Lemar Avm’de hizmete açtı.

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, KKTC’deki ikinci mağazasını Gazimağusa Lemar Avm’de hizmete açtı.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki ilk mağazasını 2015 yılı Mayıs ayında başkent Lefkoşa’da açan Tekzen, KKTC’de lokasyon olarak bu kez de Gazimağusa’yı seçti.

Tekzen, yaklaşık 60 bin nüfusa sahip Gazimağusa’ ya Lemar AVM’deki 1.996 m2 satış alanına sahip mağazası ile hizmet verecek.

Gazimağusa mağazası ile yurtdışı yatırımlarına bir yenisini ekleyen Tekzen, yurtdışındaki mağaza sayısını 4’e çıkartmış oldu. Tekzen’in yurtiçinde 59 ilde 138 mağazası bulunurken, yurtdışında Romanya’nın başkenti Bükreş’te 2, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde de 2 mağazası buluyor.

Gazimağusa mağazasında mobilyadan ev ve mutfak gereçlerine, inşaat ve tesisat malzemelerinden elektrik ve aydınlatma ürünlerine, bahçe dünyasından evcil hayvan dünyasına kadar çok geniş yelpazedeki binlerce çeşit ürün aynı çatı altında sunuluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ