“Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”’na İlk Startup Desteği Getir’den

“Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”’na İlk Startup Desteği Getir’den

Binin üzerinde farklı süpermarket ürününü dakikalar içinde kullanıcılarına ulaştıran akıllı telefon uygulaması Getir, Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”na destek veren ilk start up oldu.

Tamamı Türk yazılımcılar tarafından yazılan, dünyada ilk ve tek en hızlı teslimatı yapan mobil uygulama Getir, kurulduğu günden bu yana Türk halkına doğrudan hizmet edecek ve katkı sağlayacak çalışmalarını sürdürüyor. Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı”na destek kapsamında Getir, ürün yelpazesindeki 100 ürüne %10’un üzerinde indirim uyguluyor.

Türkiye’nin geleceği için üzerine düşen sorumluluklar doğrultusunda çalışmalarını sürdürmeye kararlı olan Getir, programın başarılı olması için var olan imkanları üzerinden elini taşın altına koyuyor.

800 bin aktif müşterisi olan uygulama, İstanbul’da 70 deposu ve bayi ağında çalışan toplam 1200 kişilik ekibiyle Türk ekonomisinin büyümesine ve istihdamın artmasına katkıda bulunmanın gururunu yaşıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ