Arçelik Perakende Akademisi’ne 4 Ödül Birden

Arçelik Perakende Akademisi’ne 4 Ödül Birden

Arçelik’in mükemmel müşteri deneyimini yaşatmak amacıyla satış ve bayi ağına eğitimler verdiği “Perakende Akademisi”, kısa sürede ulaştığı başarıyla dünya çapında 4 prestijli ödüle layık görüldü.Arçelik Perakende Akademisi, dünyanın önde gelen danışmanlık şirketi Brandon Hall’un verdiği Excellence Awards-Mükemmeliyet Ödülleri’nde 2 bronz, Stevie Awards’un “Büyük İşverenler” değerlendirmesinde ise bir altın bir de bronz ödül kazandı.

Arçelik’in müşteriyi odağına alarak satış ve bayi ağına; küresel trendler, sektördeki son gelişmeler ve teknolojiler başta olmak üzere çeşitli konularda eğitimler verdiği Perakende Akademisi, başarılı çalışmalarıyla 4 ödül birden aldı. Saygın danışmanlık şirketi Brandon Hall’un Mükemmeliyet Ödülleri’nde “Öğrenme Stratejisi Yaratmada En İyi İlerleme Sağlayan” ve “İş Stratejisinde Dönüşümü Destekleyen En İyi Eğitim Programı” kategorilerinde bronz ödüle layık görüldü.

20 yılı aşkın geçmişe sahip önde gelen araştırma ve analiz şirketi Brand Hall’un dünya çapında 10.000’den fazla müşterisi bulunuyor. Eğitim& Gelişim, Yetenek Yönetimi, Liderlik Yönetimi, Yetenek Kazanımı ve İşgücü Yönetimi gibi alanlarda danışmanlık hizmeti veriyor.

Arçelik Perakende Akademisi, dünyanın prestijli iş ödülleri Stevie Awards for Great Employers’da (Büyük İşverenler) “Eğitim Programları-Tüketici Bilgilendirme Eğitimi” kategorisinde altın, “İş Gücünün Gelişim ve Eğitiminde Başarı” dalında ise bronz ödül aldı. Değerlendirmeyi üst düzey yöneticiler, girişimciler ve eğitimcilerden oluşan seçkin bir jüri gerçekleştirdi.

Stevie Awards 2002 yılından bu yana dünya çapında alanında en iyi şirketleri, ürünleri ve hizmetleri ödüllendiriyor.

Arçelik’in 2016 yılında kurduğu Perakende Akademisi’nde mükemmel müşteri deneyimini sağlamak için “Vizyoner Liderlik”, “Etkin Yöneticilik”, “Satışta Uzmanlık”, “Mağazada Uzmanlık”, “Sahada Uzmanlık” ve “Eğitimde Öncülük” programları altında eğitimler veriliyor.

Sınıf içi eğitimlerin yanı sıra online eğitim portalı ve Arçelik Perakende TV üzerinden bayi ve satış ağına ulaşılıyor. Arçelik Perakende Akademisi, bu sayede kuruluşunun ikinci yılı dolmadan 3000’i aşkın bayisinde çalışan satış temsilcilerinin yüzde 62’sine eğitim verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ