Türkiye’de Hedef Büyüten GUESS Yeni Mağazasıyla MALL of İstanbul’da

Türkiye’de Hedef Büyüten GUESS  Yeni Mağazasıyla MALL of İstanbul’da

Türkiye’de büyüme stratejisine hız veren ve tüm mağazalarının operasyonunu kendisi üstlenen GUESS, 13. mağazasını İstanbul’un prestijli AVM’lerinden Mall of İstanbul’da açtı. Türkiye’de tamamını kendi yönettiği mağazalarına bir yenisini daha ekleyen GUESS, 2016 Şubat ayından bu yana İstanbul’da açtığı ofisiyle marka gelişimine katkıda bulunmaya ve güçlü kontrol stratejisini sürdürmeye devam ediyor. Mall of İstanbul’da açılışı gerçekleştirilen yeni GUESS mağazası, 500 metrekarelik bir alanda global GUESS konseptini müşterileriyle buluşturacak.

Türkiye’deki tüm operasyonunu GUESS Türkiye adı altında kendisi yürüten dünyaca ünlü moda markası GUESS, 13. Mağazasını İstanbul’un en ünlü alışveriş merkezlerinden Mall of İstanbul’da açtı. Dünyaca ünlü marka, bu yıl Türkiye’de 7 mağaza daha açarak, 2018 sonunda 20 mağazaya ulaşmayı planlıyor.

Guess’in CEO’su Victor Herrero, konu ile ilgili olarak ” Sadece 14 milyonluk nüfusuyla İstanbul ve 80 milyonu aşan nüfusuyla Türkiye, bizim için stratejik ve yüksel potansiyel barındıran bir pazar. Avrupa ve Asya’da büyüme açısından da pek çok fırsat sunan Türkiye, kültürler arası mükemmel bir köprü olması, estetik ve modaya bakış açısı ile de dikkat çekiyor.” dedi.

13. mağaza Mall of İstanbul’da

GUESS’in Türkiye’de büyüme hedefleri doğrultusunda 13. mağazası da 21 Nisan’da İstanbul’un prestijli AVM’lerinden Mall of İstanbul’da açıldı. 500 metrekarelik bir alana yayılan mağaza, beyaz ağırlıklı dekorasyonu, high-tech ışıklandırması ve dikkat çekici detaylarıyla GUESS’in global mağaza konseptini İstanbul’a taşıyor.

Binlerce marka bir arada

Türkiye’nin önde gelen alışveriş merkezlerinden Mall of İstanbul’da aralarında dünyanın en ünlü markalarının da yer aldığı 350 mağaza bulunuyor. Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi tarafından ‘Avrupa’nın En İyisi’ seçilen Mall of İstanbul, ekstra büyük alışveriş merkezi kategorisinde yer alıyor. Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi Moipark ve Türkiye’nin en büyük sinema kompleksi Cinetech’in de yer aldığı Mall of İstanbul, İstanbul’un Avrupa Yakası’nda özel araç, metro ve diğer toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilecek Başakşehir mevkisinde konumlanıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ