Koton 6. Kez Üst Üste En Beğenilen Kadın Giyim Markası Oldu

Koton 6. Kez Üst Üste En Beğenilen Kadın Giyim Markası Oldu

Koton, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve Akademetre iş birliği ile 9.’su gerçekleştirilen ‘Türkiye’nin 1 Numaralı Markaları’ ödül töreninde üst üste 6. Kez ‘En Beğenilen Kadın Giyim Markası’ seçildi.

“Moda Koton’da” mottosuyla moda ve trend öncülüğü misyonunu üstlenen ve Türkiye’nin adını 28 farklı ülkeye taşıyan Koton, 2017 yılında da Tükiye’nin ‘En Beğenilen Kadın Giyim Markası’ oldu. Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD), Akademetre ortaklığıyla gerçekleştirdiği araştırmada Koton, aynı kategoride üst üste altıncı kez ödül aldı.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen törende ödülü alan Koton Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Yılmaz “Bu ödülü üst üste 6. kez alıyoruz. Müşterilerin görüşleriyle belirlenmesi bizim için önemini artırıyor. Bu ödül töreninde her geçen yıl Türkiye’de doğmuş markaların daha da başarılı olduğunu gözlemliyoruz. Ödüllerin çoğunu Türkiye’nin markalarının aldığını görüyoruz. Tüm markalarımıza yurt içinde ve yurt dışında daha da başarılı geçecek bir 2018 diliyorum. Biz de 2018’de hem yurt içi hem de yurt dışında modaya yatırımımızı hız kesmeden sürdürecek ve büyümemize devam edeceğiz. AYD yönetimine ve çalışanlarına, Akademetre’ye ve bu ödülü layık gören müşterilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ