Aroma ailesi Bursa’da buluştu

Aroma ailesi Bursa’da buluştu

Türkiye’nin öncü meyve suyu markası Aroma, geleneksel bayi toplantısını 15-17 Aralık tarihlerinde gerçekleştirdi. Bursa Sheraton Otel’de yapılan toplantıda bir konuşma yapan Aroma Yönetim Kurulu Başkanı Metin Duruk, “Bayilerimizden aldığımız güçle 2018’e umutla bakıyoruz” dedi.

Türkiye’nin yarım asırlık meyve suyu markası Aroma, 2018’e bayileriyle birlikte ‘merhaba’ dedi. Aroma’nın geleneksel bayi toplantısı, 15-17 Aralık tarihlerinde Bursa Sheraton Otel’de gerçekleştirildi. Ülkenin dört bir yanında, Aroma ürünlerini Türkiye’yle buluşturan 200’ü aşkın Aroma bayisi, markanın 2017 yılında gerçekleştirdiği çalışmaları ile 2018 yılına ait hedeflerinin konuşulduğu toplantıda bir araya geldi.

Toplantıdaki açılış konuşmasını yapan Aroma Yönetim Kurulu Başkanı Metin Duruk, “Aroma için 2018 yılının farklı bir anlamı var. 50’nci yaşımıza giriyoruz. Yarım asırlık tecrübesiyle Türkiye’de meyve suyu sektörüne yön veren Aroma, bu sorumlulukla yoluna devam ediyor. Bizler bayilerimizle birlikte büyük bir aileyiz. Ailemizden aldığımız güçle 2018’e umutla bakıyoruz. İhracattaki başarımızı yeni yılda da sürdüreceğiz. Büyümemizi devam ettireceğiz” dedi.

“Şimdi Aroma Zamanı” sloganıyla düzenlenen toplantıda bayiler ekonomideki son gelişmeleri de Prof. Dr. Asaf Savaş Akat’tan dinlediler. Bayilere ayrıca hizmetlerinden ötürü çeşitli kategorilerde teşekkür plaketleri de takdim edildi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ