ÖzdilekPark İstanbul’dan miniklere Fransa Seyahati müjdesi

ÖzdilekPark İstanbul’dan miniklere Fransa Seyahati müjdesi

ÖzdilekPark İstanbul, çocukların hayal güçlerini geliştirmeleri için 10 Aralık Pazar gününe kadar ‘Macera Uçuşu’ etkinliğine ev sahipliği yapıyor. Her gün 10.00-22.00 saatleri arasında ücretsiz olarak hizmet veren ‘Macera Uçuşu’ etkinliğine katılan herkes Fransa Seyahati çekilişine katılma şansı yakalayacak.

ÖzdilekPark İstanbul, küçük misafirlerini Eyfel Kulesi’nden Afrika’ya, Fransa’dan Tokya’ya kadar birçok yeri ziyaret edebilecekleri macera dolu bir seyahate çıkartıyor.

10 Aralık Pazar gününe kadar sürecek ‘Macera Uçuşu’ etkinliğinde minik gezginler, birçok ülkeyi gezerek hem eğlenecek hem de genel kültürlerini geliştirecek. 10.00-22.00 saatleri arasında her gün ücretsiz olarak gerçekleşecek ‘Macera Uçuşu’ etkinliği, her saat başında başlayarak 45 dakika sürecek ve günde 7 seans olarak hizmet verecek.

4 yaş ve üzeri çocukların katılabileceği bu etkinlikte miniklere kendi tasarladıkları uçak bileti ve kendi fotoğrafları çerçeve ile hediye edilecek. Ayrıca etkinliğe katılan tüm çocuklar aileleriyle birlikte Jolly Tour’un düzenlediği Fransa Turları’nın herhangi birinde kullanılmak üzere 15 Nisan – 15 Mayıs 2018 tarihleri arasında geçerli 9.000,00 TL değerinde Hediye Çeki kazanma şansı yakalayacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ