Aptamil çocuk devam sütlerinden yeni reklam kampanyası

Aptamil çocuk devam sütlerinden yeni reklam kampanyası

Bağışıklığı Desteklensin, İçiniz Rahat Etsin’ sloganıyla yayınlanan reklam filmi, bağışıklık sistemleri desteklenen bebeklerin dış çevrenin olumsuz etkilerine karşı güçlendiğine, böylece annelerin de içinin rahat ettiğine dikkat çekiyor.

Aptamil Çocuk Devam Sütleri’nin çocuğunu dış çevrenin olumsuz etkilerinden korumaya çalışan bir annenin yaşadıklarına odaklanan reklam filmi, “Bağışıklığı Desteklensin, İçiniz Rahat Etsin” sloganıyla izleyiciler ile buluştu. Günlük hayatta birçok insanla veya nesneyle temas edebilen bebeklerin anneleri bu durumlardan kaçamıyor. Reklam filmi de bağışıklık sistemi desteklenen bebeklerin annelerinin, bu durumlara karşı endişelenmesine gerek kalmadığını aktarıyor.

Kampanyada, bebeklerin güçlü bağışıklığa sahip olmasında anne sütünün önemi üzerinde duruluyor. Anne sütü ile beslenen bebeklerde hastalanma riski %50 oranında azaldığından ve hayat boyu korunduğundan, güçlü bağışıklık sistemi için anne sütü büyük önem taşıyor. Filmde, 40 yıldır anne sütünün bağışıklık üzerine etkilerinin araştırıldığına ve bu araştırmalardan ilham alınarak Aptamil Çocuk Devam Sütleri’nin Pronutra’yı geliştirdiğine dikkat çekiliyor.

Avrupa patentli özel içerik

Avrupa patentli bir karışım olan Pronutra, bebeğin ihtiyaçları doğrultusunda Aptamil Çocuk Devam Sütleri’ne özel olarak geliştirilmiş olup, ürünler 400g gram, 900gram ve 1200 gramlık paketlerinde Türkiye’nin her yerinde satışa sunuluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ