Sweatfest’de New Balance ve Adım Adım ile birlikte iyilik peşinde koştular

Sweatfest’de New Balance ve Adım Adım ile birlikte iyilik peşinde koştular

Türkiye’nin en geniş kapsamlı spor festivali olma hedefi ile yola çıkan ve Zorlu Center’de bu sene birincisi gerçekleştirilen SWEATFEST, spor severlerin yoğun katılımı ile gerçekleşti. Festivale katılan yüzlerce kişi New Balance ve Adım Adım standında iyilik peşinde koştu.

New Balance ve Adım Adım ile “iyilik peşinde koş” yarışmasına katılan gönüllüler, Technogym’in özel hazırladığı koşu bantlarında toplam 24 farklı sivil toplum kuruluşu için koşarak bağış topladı. En çok bağış toplanan kuruluş ise AKUT oldu.

Tüm gün devam eden yarışmanın kazananları Darüşşafaka için koşan Onur Kargın, KAÇUV için koşan Tuğçe Yalçın ve Kansersiz Yaşam Derneği için koşan Beste İstemi oldu.

Kazanan sporcular 2018 yılında Mayıs ayında gerçekleştirilecek New Balance Bozcaada Yarı Maratonu ve 10K Koşusu’na çift kişilik katılım ve konaklama ödülünün sahibi oldu.

Ayrıca festival alanı ana sahnede gerçekleşen New Balance ve blogger Doris Hofer ile “Squat to the Beat” etkinliği ile sporcular festival eğlencesini bir arada antrenman yaparak çıkardılar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ