“En Cool Marka” 2. Kez Burger King® Oldu

“En Cool Marka” 2. Kez Burger King® Oldu

Marketing Türkiye ile Roamler Türkiye’nin bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiği “Cool Markalar” araştırması sonuçlandı. Roamler Türkiye mobil uygulaması üzerindeki crowdsourcing yöntemi ile gerçekleştirilen araştırmanın sonucunda Fast Food kategorisinde “En Cool Marka” Burger King® oldu.

Roamler Türkiye tarafından Marketing Türkiye Dergisi için gerçekleştirilen “Cool Markalar” araştırması 5-20 Temmuz 2017 tarihleri arasında tamamlandı. Müşterilerinin gönlüne girmeyi başaran markaları gözler önüne seren araştırmanın fast food kategorisinde “En Cool Marka” Burger King® seçildi. Araştırmaya akıllı telefonları üzerinden katılan kullanıcılara kategori bağımsız olarak ve kategori bazında “en cool” buldukları marka soruldu ve tüketiciler ise soru ile ilgili en cool buldukları “bir” markayı cevapladı.

TAB Gıda Pazarlama Genel Müdürü Seçil Kurdoğlu konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Şu anda Burger King®’in dünyadaki en büyük master franchisee olarak hızlı servis gibi oldukça rekabetçi ve sürekli devinim halinde olan bir sektörde, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Marketing Türkiye’nin Roamler Türkiye işbirliği ile gerçekleştirdiği araştırmanın fast food kategorisinde Burger King® ile geçen sene olduğu gibi, bu sene de “En Cool Marka” seçildik. Başarımızın temelinde kaliteli hizmet anlayışımız ve müşterilerimizle kurduğumuz sıcak ve samimi iletişim yatıyor. Yaptığımız işlerin, misafirlerimiz tarafından takdir edilmesi motivasyonumuzu yükseltiyor ve biz de tutkuyla çalışmaya devam ediyoruz. “ dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ