Beymen’den Suadiye’ye 25 milyon TL’lik yatırım

Beymen’den Suadiye’ye 25 milyon TL’lik yatırım

Beymen, Bağdat Caddesi’nin yeni çehresine değer katacak Beymen Suadiye 481 ile Cadde’nin yeniden doğuşuna imza atıyor.

2015 senesinden bu yana çalışmaları devam eden Beymen Suadiye 481, dünyaca ünlü İngiliz perakende mimarı HMKM tarafından projelendirildi. Beymen Suadiye toplam 25 milyon TL’lik yatırım ile hayata geçirildi.

Beymen Suadiye, 5000 metrekareye yayılan alanı, 700’ü aşkın dünya markası ve 20 farklı ürün kategorisi ile Beymen’in en büyük Cadde mağazası.

Beymen, yeni yatırımı ile Türkiye genelinde toplam 90 mağaza ve yaklaşık 78.000 metrekare ve 1700 personele ulaştı.

Boyner Grup Perakende Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı-COO ve Beymen CEO’su Elif Çapçı: “Çok uzun zamandır gönlümüzde Bağdat Caddesi’nde büyük, müstakil bir binada flagship bir BEYMEN mağazası yatıyordu. Aradığımız lokasyonu bulunca, 2015 yılında Akiş GYO’nun inşaata başlamasıyla projeyi hayata geçirdik. BEYMEN Suadiye ile kusursuz bir BEYMEN deneyimi sunuyoruz; metrekare büyüklüğünden dolayı tüm ürün kategorilerimize yer verme imkanımız oldu. Kadın, erkek, kozmetik, kids ve home departmanlarımız mağazamızın farklı katlarında özel dekorları ile müşterilerimizi ağırlıyor olacak. Beymen Suadiye 481 ile Anadolu yakasında bir Rönesans’a da tanıklık edeceğiz. Bağdat Caddesi’nde Erenköy’den Suadiye’ye bir geçiş söz konusu ve biz de bu yeni yapılanmanın önemli mihenk taşlarından biriyiz. Vaktiyle BEYMEN, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde nasıl bir enerji yarattıysa, şimdi aynı şekilde Bağdat Caddesi’nde de bu enerjiyi yaratacağız.” dedi.

Elif Çapçı mağazanın ilk yıl ciro hedefini ise şu sözlerle açıkladı: “Bağdat Caddesi’ndeki Erenköy mağazamıza göre çok daha geniş m²’ye, yeni kategorilere ve zenginleşmiş marka miksine sahip olan Beymen Suadiye mağazamızda ilk yıl ciro hedefimiz 100 Milyon TL”.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ