Meysu ile İyi Dilekler Her Yerde

Meysu ile İyi Dilekler Her Yerde

Meyve suyu sektörünün öncü markası Meysu, ilkler ve başarılarla dolu 45 yılını “İyilik Dolu Dileklerle” kampanyasıyla kutluyor. 45. yılında “İyi Sabahlar”, “İyi Yolculuklar”, “İyi Dersler” gibi, günlük hayatımızda bazen birbirimize söylemeyi ihmal ettiğimiz iyilik dolu dilekleri meyve suyu şişelerine taşıyan Meysu, herkesi iyi dilekleri paylaşmaya ve çoğaltmaya davet ediyor.

Türkiye meyve suyu sektörünün öncü markası Meysu, 45. yılında “İyilik Dolu” dilekleri sahipleniyor. Tüketicilerine “İyi dilekleri paylaşmak için özel bir nedene ihtiyacımız yok” diyerek seslenen Meysu, kampanya kapsamında günlük hayatımızda paylaşmayı çoğu zaman ihmal ettiğimiz iyilik dolu dilekleri de şişelerine taşıyor. Kampanyaya özel reklam filmine de imza atan Meysu, tüketicilerini iyilik dolu anları ve güzellikleri paylaşmaya davet ediyor.

Günümüzde iyi dileklerin unutulmaya yüz tuttuğunu söyleyen Meysu Genel Müdürü Osman Güldüoğlu; “Çocukluğumuzun meyve suyu olan Meysu, 45 yılda modern üretim tesislerinde kaliteli, sağlıklı, yenilikçi ürünler üreten, ulusal ve uluslararası platformda güvenilir bir şirket olma yolunda hızla ilerleyen bir içecek markası haline geldi. Türkiye’nin öncü meyve suyu markası olarak bazı değerlerimizi yeniden gün yüzüne çıkarmak ve hatırlatmak istedik. Çünkü günlük yaşantının koşuşturması içerisinde bazen bir “iyi günler” demeyi bile atladığımız olabiliyor. Oysa mutluluğu paylaştığımız iyilik dolu dilekler, bazen kötü geçen bir günü güzel kılabiliyor. Meysu olarak, bu iyilik dolu dileklerin paylaşıldıkça çoğalması ve her gün bize küçük de olsa motivasyon sağlaması en büyük dileğimiz.” diye konuştu.

5 kıtada 60 ülkeye ihracat

Türkiye’nin öncü meyve suyu markası Meysu; köklü geçmişi, ürün çeşitliliği, üretime ve inovasyona yaptığı yatırımın yanı sıra ihracatla da büyümeye devam ediyor. Nesilden nesile büyük bir özenle aktardığı lezzeti, yenilikçi ve modern yaklaşımıyla sadece Türkiye’ye değil, 5 kıtada 60 ülkeye sunan Meysu, ürün çeşitliliği ile de sadece meyve suyu değil, bir içecek markası olma hedefiyle çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyor.

2018 yılında üretim kapasitesini artırarak Çin başta olmak üzere farklı ülkelerde ofis açmayı hedefleyen Meysu, yeni kampanyası ile de tüketicilerini iyilik dolu dilekleri paylaşmaya davet ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ