4. Ortak Gelişim Kongresi’nde “Gıda Enflasyonu” masaya yatırılacak

4. Ortak Gelişim Kongresi’nde “Gıda Enflasyonu” masaya yatırılacak

Üyeleriyle 105 milyar TL ciro, 35 bin satış noktasında 300 binin üzerinde istihdam başta olmak üzere pek çok ekonomik katma değer yaratan Gıda Perakendecileri Derneği (GPD), bu yıl dördüncüsünü düzenleyeceği “GPD – Ortak Gelişim Kongresi”nin tarihini 10 Ekim 2017, ana temasını ise “Perakendenin Yarattığı Ortak Değerler” olarak belirledi. Geride bırakılan üç kongrede olduğu gibi perakendeci, üretici ve tüketicinin ortak faydası çerçevesinde 3K, yani Kazan-Kazan-Kazan anlayışı çerçevesinde Wyndham Grand İstanbul Levent’te gerçekleştirilecek kongre, daha önceki organizasyonlarda olduğu gibi 800’ü aşkın profesyoneli İstanbul’da buluşturacak.

“GPD – Ortak Gelişim Kongresi” bu yıl başta 45 dakikalık süre içinde 90 saniyelik periyodlarla Türkiye’nin en önemli ve büyük gıda perakendecileriyle tanışma olanağı yaratarak girişimcilerin çaplarını büyütme olanağı yaratan “Tanışma Maratonu” gibi ortak gelişime ve faydaya odaklanmış etkinliklerin yanı sıra konu ve konuşmacılarıyla da dikkatleri üzerine çekecek. Açılış konuşmalarını GPD Başkanı Mustafa Songör ve TAMPF Başkanı Kubilay Özerkan’ın yapacağı kongrede ilgiyi üzerine çekecek ana konulardan biri de “Gıda Enflasyonu” olacak. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası Yapısal Ekonomik Araştırmalar Genel Müdürü Doç. Dr. Semih Tümen ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücelin yanı sıra gıda perakendesinin güçlü isimlerinin katılacağı panelin büyük bir ilgi çekmesi bekleniyor. Ayrıca gıda perakendeciliğinde başarı hikayelerinin mimarlarının başarı formüllerini açıklayacağı kongrede sadece ulusal değil uluslararası arenada isim yapmış markaların üst düzey yöneticileri de özel açıklamalarda bulunacak. Kongrenin konuşmacıları arasında Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Özgür TortUnilever Türkiye Satış ve Müşteri Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı BPN İstanbul CEO’su Nüzhet AlgüneşPepsiCo Türkiye ve Büyük Balkanlar Kurumsal ilişkiler ve İletişim Kıdemli Direktörü Esra İrenP&G Türkiye ve Kafkasya Yönetim Kurulu Başkanı Tankut TurnaoğluEce Projektmanagement GmbH & Co. KG Küresel Gıda Servisi Başkanı Jonathan Doughty ve Sabancı Üniversitesi Finans Kürsüsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş gibi isimler yer alıyor.

Perakendeciler, tedarikçiler ve servis sağlayıcılardan oluşan 800’ü aşkın profesyoneli, hem üretici hem tüketici hem de perakendecinin yarattığı ortak değerleri daha da büyütmek için bir kez daha bir araya getirmekten mutluluk duyduklarını belirten GPD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Songör, şöyle konuştu: “Müşterimize ürün ve hizmet götürürken; arka planda işleyen yoğun bir süreç, emek katan çalışanlarımız ve sürekli gelişen bir teknoloji var. Bu yolla yarattığımız değeri kongremizde tüm yönleriyle ele alacağız.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ