Usta Dönerci benzersiz lezzetleri ile Kadıköy Halitağa’da misafirlerini ağırlamaya başlıyor!

Usta Dönerci benzersiz lezzetleri ile  Kadıköy Halitağa’da misafirlerini ağırlamaya başlıyor!

Türkiye’de üç yıl içinde 90’dan fazla restorana ulaşarak döner pazarında dikkatleri üzerine çeken Usta Dönerci, geleneksel döner lezzeti, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile İstanbul Kadıköy Halitağa’da hizmet vermeye başlıyor.

TAB Gıda güvencesiyle Türkiye genelindeki 90’dan fazla restoranında geleneksel döner lezzeti sunan davet eden Usta Dönerci, lezzet duraklarına yeni bir halka daha ekledi. Usta Dönerci, yüksek kalitede ürünleri, uygun fiyat ve üstün hizmet kalitesi ile İstanbul Kadıköy Halitağa’da müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Usta Dönerci’nin benzersiz lezzeti, özenle seçilen malzemelerinden geliyor. Klasik yapılış yöntemlerinden ödün vermeden, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretim yapan tedarikçileriyle çalışan Usta Dönerci, müşterilerine her zaman doğal ve katkısız malzemeleri ile hazırlanmış leziz ürünler ve döner çeşitleri sunuyor.

“Yüzde yüz yerli sermaye ile kuruldu”

TAB Gıda Franchising Müdürü İlhan Erkan, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “TAB Gıda olarak, hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri konumundayız. 2013 yılında sektördeki 20 yıllık deneyimimizi işin ustalarıyla birleştirerek Usta Dönerci markamızı yarattık. Kurduğumuz güçlü franchise sistemimiz ve yatırımlarımız doğrultusunda ülke çapında hızla büyümeye devam ediyoruz. Bugün 30’dan fazla ilde 90’dan fazla Usta Dönerci restoranı ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Uluslararası standartlarda üretim yapan tedarikçilerle çalışıyoruz ve Türk damak tadına uygun lezzetler geliştiriyoruz. Ulusal pazarda kısa sürede başarıyı yakalayan Usta Dönerci’nin bir dünya markası haline geleceğinden kuşkumuz yok. Yüksek kalite ve lezzet standartları ile döneri mümkün olan en uygun fiyata, hızlı bir şekilde sunmayı amaç edinen Usta Dönerci’nin 2017’de döner sektörüne damga vuracağına inanıyoruz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ