SPX Mega mağazalarda alışveriş keyfi spor deneyimiyle birleşiyor

SPX Mega mağazalarda alışveriş keyfi spor deneyimiyle birleşiyor

Olgar Şirketler Grubu, büyüyen outdoor pazarına bağlı olarak mağaza yatırımlarına devam ediyor. Bu yılın başında Seyrantepe’de açtığı dev SPX mağazasıyla sporseverleri yeni bir konseptle tanıştıran Olgar, spor, alışveriş ve deneyimi buluşturan mega mağazalarının sayısını artıyor. Olgar yeni bir atılımla, Mall of İstanbul ve Mall of Antalya’da iki SPX mega mağazası daha açtı. Sporseverler büyüklüğü 1000 metrekareyi bulan mega mağazalarda dünyaca ünlü markaların binlerce ürününe ulaşabiliyor. Deneyim alanlarında ise tenis demo duvarında raketleri test edebilmek, tırmanma duvarına çıkabilmek, outdoor ayakkabılarını farklı zeminlerde denemek veya workshop’lara katılabilmek gibi imkânlar sunuluyor.

Yıl sonuna kadar Türkiye genelindeki mağaza sayısını 50’ye çıkarmayı hedefleyen Olgar Şirketler Grubu, bu büyüme hedefi doğrultusunda önemli yatırımlar yapıyor. Mall of İstanbul ve Mall of Antalya’da “mega mağaza” konseptinde iki yeni SPX mağazası açan Olgar, mağaza sayısını 40’a çıkardı. Olgar gelinen noktada 33 SPX, 5 Vault (multi-brand ayakkabı mağazası), 1 Jack Wolfskin ve 1 Routefield mağazasıyla sporseverlere hizmet veriyor.

Salomon, Merrell, Jack Wolfskin, Quiksilver, Roxy, DC, Billabong, Routefield, Babolat, Dunlop, Burton, Rossignol, Phenix, Bogner Fire+Ice gibi kategorisinde lider 14 markanın Türkiye distribütörlüğünü yapan Olgar’ın yeni SPX mega mağazaları, adrenalin ve alternatif spor severlerin buluşması noktası haline gelecek özelliklere sahip. Sporseverler büyüklüğü 1000 metrekareyi bulan dev mağazalarda binlerce ürünü bir arada bulabildiği gibi deneyim alanlarında keyifli vakit geçirebiliyor.

Sporseverler 4 mevsim tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek

Mall of İstanbul ve Mall of Antalya’daki SPX mega mağazalarında, içinde bulunduğumuz yaz sezonu ürünlerinin yanı sıra sporseverlerin 4 mevsim ihtiyaçlarını karşılayacak ürün grupları yer alıyor. SPX markasıyla ile özdeşleşmiş olan snowboard, kayak ve tenis kategorilerinden, tasarımları ve yüksek teknolojiler ile dikkat çeken çok sayıda ürün sporseverlerin beğenisine sunuluyor. Sporseverler yeni sezon ürünlerinin yanı sıra outlet ürünlerinden ve fırsat reyonlarından da yararlanabiliyor.

2017’nin başında İstanbul Seyrantepe’de açılan mega mağazada olduğu gibi Mall of İstanbul ve Mall of Antalya’daki SPX mağazaları da deneyim alanlarıyla dikkat çekiyor. Sporseverler alışveriş yapmanın yanı sıra bu mağazaların içerisinde tenis demo duvarında raketleri test edebiliyor veya tırmanma duvarına çıkabiliyor. Outdoor ayakkabılarını farklı zeminlerde test edebilmek, workshop’lara katılabilmek veya kayak/board bakımı yaptırabilmek SPX mega mağazalarda sporseverlere sunulan diğer özellikler arasında yer alıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ