Çilek’in indirim rüzgarı seni çağırıyor!

Çilek’in indirim rüzgarı seni çağırıyor!

Bebek, çocuk ve genç odası kategorisindeki tematik ürünleriyle ailelerin ve çocukların beğenisini kazanan Çilek’te indirim rüzgarı devam ediyor. Aksesuar dahil tüm ürün gruplarında yüzde 20’ye varan indirim fırsatının yanı sıra fırsat ürünlerine de ek olarak yüzde 20’ye varan indirim avantajı sunan Çilek; takipçilerini bu indirim rüzgarını kaçırmamaya davet ediyor.

Tematik odalarıyla ailelerin ve gençlerin beğenisini kazanan Çilek, Temmuz ayı boyunca sürecek kampanyasıyla, çocukların sağlığını ve konforonu her şeyin önünde tutan ebeveynlerin yüzünü güldürmeye tüm hızıyla devam ediyor.

Yeni kampanyasıyla Çilek, Active, Moca, Racecup, Flora Standart Modüller, Romantic Standart Modüller ve Baby Cotton gibi serilerini, çok cazip fiyatlarla ebeveynlerin beğenisine sunuyor. Ayrıca Çilek, okula dönüş alışverişlerinin en önemli ayağı olan çalışma masaları ve ünitelerine sağladığı ek indirimlerle de ebeveylerin yanında olduğunu bir kez daha gösteriyor.

Yalnızca stoklarla sınırlı olan kampanya kapsamında Çilek, takipçilerine cilek.com ve mağazalarından yapacağı akıllı ürün alışverişinde de Soundmax kulaklık hediye ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ