Usta Dönerci® Zengin Menüsüyle Emaar Square Mall’da Açıldı

Usta Dönerci® Zengin Menüsüyle Emaar Square Mall’da Açıldı

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri olan TAB Gıda’nın, 20 yılı aşkın tecrübesiyle yarattığı Usta Dönerci®, Emaar Square Mall’da açılan yeni restoranı ile geleneksel döner lezzetini yüksek kalite ve hızlı servis anlayışıyla müşterilerine sunuyor.

Usta Dönerci® yeni restoran yatırımları ile büyümesini sürdürüyor. Kısa süre içerisinde 90’dan fazla restorana ulaşarak döner pazarında dikkatleri üzerine toplayan Usta Dönerci® Emaar Square Mall’daki yeni restoranını hizmete açtı. Geleneksel döner lezzetini yüksek kalite ve hızlı servis anlayışıyla müşterilerine sunan Usta Dönerci®, nefis et ve tavuk döner seçenekleri, çorba ve salataları, birbirinden lezzetli yan ürünleri ve tatlılardan oluşan zengin menüsü ile büyük beğeni topluyor.

TAB Gıda Franchising Müdürü İlhan Erkan açılış sonrası yaptığı değerlendirmede, “Türk halkı Usta Dönerci®’yi çok sevdi. Son iki ayda yaklaşık 15 yeni restoran açtık. Önümüzdeki dönemde sektör lideri olma hedefimiz doğrultusunda yeni yatırımlarımıza devam edeceğiz” dedi.

“Yüzde yüz yerli sermaye ile kuruldu”

Dünya markası olma hedefiyle yola çıkan Usta Dönerci®’yi, 2020 yılına kadar 300 restorana ulaştırmayı hedeflediklerini vurgulayan TAB Gıda Franchising Müdürü İlhan Erkan, sözlerine şöyle devam etti: “Kurduğumuz güçlü franchise sistemimiz ve yatırımlarımız doğrultusunda ülke çapında hızla büyümeye devam ediyoruz. Emaar Square Mall’daki yeni restoranımızla birlikte Usta Dönerci markamızla İstanbul’da 20’den fazla restoranımız bulunuyor. Ulusal pazarda kısa sürede başarı yakalayan Usta Dönerci®’nin bir dünya markası haline geleceğinden kuşkumuz yok. Yüksek kalite ve lezzet standartları ile döneri mümkün olan en uygun fiyata, hızlı bir şekilde sunmayı amaç edinen Usta Dönerci®’nin 2017’de döner sektörüne damga vuracağına inanıyoruz.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ