Dondurma sezonu açıldı!

Dondurma sezonu açıldı!

Dünya ev perakendesinin gözde markası Crate and Barrel, evinizde dondurma yapmanın kolay ve keyifli yollarını sunuyor.

Crate and Barrel, geniş ürün yelpazesinde dondurma yapımından servisine uzanan, hem şık hem de kullanışlı ürünleri bir arada sunuyor. Dondurma yapmak için, seçeceğiniz malzemeleri istediğiniz kıvama gelen kadar çalkalayan ve donduran Breville Dondurma Makinesi, iki farklı mod seçeneğine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Lezzetli bir dondurma için, otomatik modda yer alan şerbet, donmuş yoğurt, İtalyan usulü dondurma veya Smart Scoop olmak üzere dört ön ayar fonksiyonundan birini seçmeniz yeterli olurken, manuel mod ise dondurmayı hazırlama süresi ve zamanı önceden belirlenmiş tarifler için manuel ayarlamayı mümkün kılıyor.

Dondurmanızı hazırladıktan sonra ise en büyük yardımcınız Tovolo Kırmızı Dondurma Kabı oluyor. Sıkıca kapanan beyaz kapağı ve kaymaz tabanı sayesinde güvenle doldurabilir; oval tasarımı ile de dondurucunuzda çok yer kaplamadan saklayabilirsiniz.

Crate and Barrel’ın 6’lı Dondurma Kalıbı Seti ise özellikle çocuklar için keyifli bir alternatif oluyor. Dondurma kalıbı seti sayesinde, çeşitli malzemeleri kullanarak yaptığınız dondurmalarla çocukları sevindirebilirsiniz. Sabit standı sayesinde dondurmaların dökülmesini önleyen 6’lı Dondurma Kalıbı Seti, dondurmaların derin dondurucudan çıkartıldıktan sonra da soğuk kalmasını sağlıyor.

Sıra dondurmaları yemeye geldiğinde…

Crate and Barrel, lezzetli dondurmalarınızı servis etmek için de farklı alternatifler sunuyor. Retro görümüyle dikkat çeken Tulip Dondurma Kasesi ve Waffle Dondurma Kabı dondurmalarınızı daha iştah açıcı hale getirirken, Ayaklı Tatlı Kasesi ise yaratıcı sunumlara ilham kaynağı oluyor. Crate and Barrel’ın Yıldız Kasesi ise tasarımı ile sunumlarınız için vazgeçilmez bir seçenek oluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ