Arby’s® farkı lezzetinde gizli özgün menüleri ile Axis İstanbul AVM’de!

Arby’s® farkı lezzetinde gizli özgün menüleri ile Axis İstanbul AVM’de!

Farkı lezzetinde gizli olan özgün menüleri ile geleneksel fast food algısını değiştiren Arby’s®, yeni restoranı ile Axis İstanbul AVM’de hizmete açıldı.

Türkiye’nin hızlı servis restoran sektörünün lider markası TAB Gıda güvencesiyle 50’den fazla restoran sayısına ulaşan Arby’s®, geleneksel fast food algısını değiştiren farkı lezzetinde gizli özgün menüleri ile yurtiçindeki lezzet ağını genişletmeye devam ediyor. Yenilikçi menüleri ile lezzetli ve benzersiz seçenekler arayanların tek adresi konumunda yer alan Arby’s®’in yeni durağı İstanbul Eyüp’te bulunan Axis AVM oldu.

Benzerlerinden hem lezzet hem de görünüş olarak farklı olan, dünyada eşi benzeri bulunmayan rosto sandviçleri, wrapleri, salataları ve leziz kıvırcık patateslerini misafirleriyle buluşturan Arby’s®’in, sandviçlerinde kullanmakta olduğu dana eti, 4 saat süre ile fırında yavaş yavaş piştikten sonra sipariş anında taze olarak dilimleniyor.

“Yurtiçinde 50’den fazla restorana ulaştık”

TAB Gıda Franchising Müdürü İlhan Erkan konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, TAB Gıda olarak 2010 yılında Arby’s®’i bünyemize kattık ve şu anda 50’den fazla restoranımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Arby’s®, yenilikçi menüleri ile lezzetli ve benzersiz seçenekler arayanların tek adresi konumunda yer alıyor” dedi.

TAB Gıda olarak, hızlı servis restoran zinciri kategorisinde dünyada eşi benzeri olmayan bir gıda ekosistemi kurduklarını belirten Erkan, sözlerine şöyle devam etti: “TAB Gıda olarak, hızlı servis restoran zinciri kategorisinde dünyada eşi benzeri olmayan bir gıda ekosistemi kurduk. Gıda ekosistemimizi güçlü franchise sistemimiz ile pekiştirerek Arby’s® ve diğer alt markalarımız ülke çapında istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyoruz. Uluslararası standartlarda üretim yapan tedarikçilerle çalışıyoruz. Türk damak tadını çok iyi analiz ediyoruz ve buna uygun lezzetler geliştiriyoruz. Bu doğrultuda başarıyı yakalıyoruz. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de franchise restoran sayımızı arttırmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ