Balık ekmek zinciri Dardenia, en büyük şubesini 42 Maslak’ta açtı

Balık ekmek zinciri Dardenia, en büyük şubesini 42 Maslak’ta açtı

Yenilikçi, farklı ve sağlıklı ürünleriyle balık severlerin gönlünü fetheden Dardenia, yeni şubesini 42 Maslak’ta açtı. Hızlı, taze, uygun fiyatlı deniz mahsulleri sunan balık-ekmek zinciri Dardenia, Maslak sakinlerinden aldığı yoğun talep ve ilgiyi değerlendirerek 42 Maslak’ta açtığı yeni şubesiyle birlikte Avrupa Yakası’nda 5, Anadolu Yakası’nda 4 olmak üzere İstanbul genelinde 9 şubeye ulaştı. 42 Maslak şubesi Dardenia’nın en büyük şubesi olarak dikkat çekiyor.

Yenilikçi tatlarıyla balık tutkunlarının favori adresi Dardenia, yeni şubesini 42 Maslak’ta açtı. Kendine özgü ekmeği, sosları ve menüsüyle Türk damak tadına hitap eden Dardenia, 42 Maslak’ta sevenleriyle buluşturduğu İstanbul genelindeki en büyük şube olma niteliğine sahip yeni şubesiyle Avrupa Yakası’nda 5, Anadolu Yakası’nda 4 olmak üzere İstanbul genelinde 9 şubeye ulaşıyor. Hızlı ve istikrarlı büyümesini sürdürmeyi planlayan Dardenia’nın hedefinde 2016 bitmeden kendi açacağı yeni restoranlarla minimum 15 şubeye ulaşmak var.

Semtin yeni buluşma noktası

İstanbul’un merkezi iş alanı Maslak’ta konumlandırılan 42 Maslak’taki özgün dekorasyonu, samimi ortamı ve zengin menüsüyle semtin öğle aralarında ve iş çıkışlarında yeni buluşma noktası olmaya aday Dardenia 42 Maslak şubesi, balık tutkunlarının damaklarında şenlik yaşatacak. Belli dönemlerde menüsünde sushiye de yer verecek olan şube, 220 kişiyi ağırlayabilecek kapasitede olacak. Dardenia’nın Maslak bölgesindeki ikinci şubesi ve İstanbul genelindeki en büyük şubesi olan Dardenia 42 Maslak, eve ve iş yerlerine paket servis hizmeti de sunacak.

42 Maslak’a özel menü

Tüm ürünleri çevreci, sağlıklı, hijyenik koşullarda ve Dardanel tecrübesiyle hazırlanan Dardenia’nın zengin menüsünde hepsi tartar sos, karamelize soğan ve yeşillikle servis edilen Norveç somon, limonlu levrek schnitzel, Ege levrek, Norveç uskumru ve mezgit schnitzel balık ekmek çeşitlerine ek olarak, 42 Maslak şubesine özel sushi çeşitleri de yer alacak. Ayrıca menüde Brüksel midyeden fish cheeseburger’e, midye dolmadan balık çorbasına, kalamar tavadan sushi ve tempura usulü sağlıklı kızartma yöntemiyle hazırlanmış atıştırmalıklara farklı damak tatlarına hitap eden seçenekler de yer alacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ