Teknosa 2016’yı 4D yılı ilan etti

Teknosa 2016’yı 4D yılı ilan etti

TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan, artık her şeyin daha akıllısını isteyen ve çevreci ürünleri seven bir tüketici dinamiği olduğunu anlatırken Euro 2016’nın da hareket getirmesini bekliyor.

Yılın gündemi 4.5G. Teknoloji süpermarketi TeknoSA içinse yılın büyüme konsepti 4D. Yani Derinleşme, Dönüşüm, Dayanışma ve Deneyim. Bu yıl TeknoSA ‘ürün satan Tekno- SA’dan ‘çözüm ve hizmet satan Teknosa’ya geçecek. Çoklu kanallara dönüşümünü kuvvetlendirecek. Tedarikçi ve paydaşlarıyla dayanışmasını artıracak ve ürün ile hizmetlerde derinleşmeyi sağlayacak.

Bir müşteri kapıdan girecek, TeknoSA’ya bağlanacak ve üstüne 3.5-4 kere de ziyaret edecek.

TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan, “2016’yı ‘4D yılı’ olarak tanımladık. 4D’nin açılımı da Derinleşme, Dönüşüm, Dayanışma ve Deneyim. Hizmet süreçlerimizde, teknoloji yatırımlarımızda ve iş süreçlerimizde ‘Derinleşeceğimiz’, dijitalleşmeden fijital ‘Dönüşüme’ ağırlık verdiğimiz, katkı yaratan projelerimizle ve güçlü işbirliklerimizle toplumla ve iş ortaklarımızla ‘Dayanışmamızı’ güçlendireceğimiz, müşterilerimize kesintisiz ve mükemmel bir ‘Deneyim’ dönemi yaşayacağımız bir yıla girdik. Rekabette ayrışmak istiyoruz. Preo ve Dr. Teknolog markalarımızın ürün gamını da genişletiyoruz. Teknolojide tek adres olma hedefimiz var” dedi.

Gürcan, 2020 yılını da 4 yıldızlı tek teknoloji perakende şirketi olarak tamamlamak istediklerini kaydederken “Futbolda her 5 şampiyonlukta bir yıldız var. Biz de kesintisiz liderliğimizi 5 yıl daha sürdürerek, 3 yıldızımızın yanına yeni bir yıldız daha koyacağız” iddiasında bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ