Beyaz eşya sektöründe sadakat lideri olan marka belli oldu!

Beyaz eşya sektöründe sadakat lideri olan marka belli oldu!

Bosch Ev Aletleri, Türkiye Kalite Derneği ve IPSOS Global tarafından yürütülen Türkiye Müşterinin Sesi Endeksi 2015 yılı sonuçlarına göre, beyaz eşya sektöründe müşteri sadakati en yüksek marka oldu

“Yaşam için teknoloji” anlayışıyla, tüketicilerine mükemmel sonuçlar elde etmenin en kolay yolunu sunan Bosch Ev Aletleri, başarılarına yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Türkiye Kalite Derneği (KalDer) ve IPSOS Global tarafından yürütülen Türkiye Müşterinin Sesi Endeksi (TMS) 2015 yılı sonuçlarına göre Bosch, beyaz eşya sektöründe müşteri sadakati en yüksek marka oldu.

KalDer ve IpsosTürkiye, Türkiye’de sektörlerdeki müşteri bağlılıklarını ölçmeye ve geliştirmeye odaklanan; aynı zamanda güçlü bir ekonomik gösterge olacak ulusal bir değerlendirme sistemi ihtiyacından yola çıkarak TMS araştırmasını ortaya koydu. 15 bini aşkın müşteriye kulak veren TMS, sektör oyuncularına sadık müşterilerini nasıl koruyacağına ve yenilerini nasıl kazanacağına dair yön veriyor. TMS kapsamında 2015 yılında akaryakıt istasyonları, LPG otogaz, beyaz eşya, binek otomobil, hızlı servis restoranları, GSM operatörleri, havayolları, internet Servis Sağlayıcılar, sigorta/bireysel emeklilik, süpermarket/indirim marketleri, televizyon ve tüplü gaz olmak üzere toplam 12 sektör ölçümlendi.

Bosch Ev Aletleri Pazarlama Müdürü Neylan Süer, Türkiye Müşterinin Sesi Araştırması’nın beyaz eşya sektöründe müşteri bağlılık seviyesi en yüksek marka olmasından gurur duyduklarını dile getirdi ve “Sektöründe dünyanın en büyük firmalarından biri olan Bosch Ev Aletleri, ‘İnsanların güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih ederim’ ilkesiyle yönetiliyor. Bütün çalışmalarımızı bu felsefe altında şekillendirdiğimiz için, müşteri memnuniyeti ve bunun sonucu olarak da müşteri sadakati bizim için her şeyden değerli. Bizi tercih ederek zirveye ulaşmamızı sağlayan tüketicilerimize çok teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ