Ünlü futbolcu Huawei’nin küresel marka yüzü oldu!

Ünlü futbolcu Huawei’nin küresel marka yüzü oldu!

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Lionel Messi, Huawei’nin yeni nesil akıllı telefonlarının iletişiminde, şirketin marka yüzü oluyor.

Dünyanın lider bilgi ve iletişim teknolojisi şirketi Huawei, LionelMessi’nin şirketin global marka yüzü olduğunu açıkladı. Bu işbirliği, Huawei’nin yükselen marka değerine ve kitle iletişimi deneyimine de yeni bir boyut kazandırıyor.

Huawei Terminal İş Birimi Başkanı KevinHo, yaptığı açıklamada şunları söylüyor: “LionelMessi ile gerçekleştirdiğimiz işbirliği, Huawei markasının kitlelerle iletişimine yeni bir soluk ve canlılık getirirken, özellikle marka bilinirliğine ve sadakatine, önemli oranda katkı sağlayacak. İlerlemekte olduğumuz yoldan ve geldiğimiz noktadan gurur duyuyoruz ve başarıya odaklı bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz.” dedi.

Huawei Latin Amerika Tüketici Birimi İş Grubu CEO’su TyroneLiu ise yaptığı açıklamada: “Her gün üzerine koyarak artırdığı mücadele gücüyle tüm dünyanın sevgisini kazanan bu özel yıldızla gerçekleştirdiğimiz sıra dışı işbirliğini duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Yeni marka elçimiz, Huawei markası ile aynı değerleri taşırken, büyük hedeflerine ulaşmak için fırsatları en iyi şekilde değerlendiren gerçek bir yıldız.” dedi.

Huawei, sporun insanların kendilerini ifade etmelerinin en iyi yolu olduğuna inanıyor ve bu anlayışla, spor eko-sistemi özelindeki yatırımlarına ve desteğine devam ediyor. Futbol kategorisi de bu kapsamda popülaritesiyle öne çıkıyor. Son yıllarda, tüm dünyanın ilgiyle takip ettiği; América, Santa Fe, SportingCristal, Arsenal, Atlético de Madrid ve AC Milan gibi birçok kulüple birlikte, markamızla aynı değerleri taşıdığına inandığımız; Robert Lewandowski, AlexisSánchez ve bugün de Lionel Messi ile bu kapsamda önemli işbirlikleri gerçekleştirdik.

Yıldız futbolcu Lionel Messi ise şu ifadeleri kullandı: “Hayallerinize ulaşmak için mücadele etmelisiniz. Büyük hayaller fedakârlık gerektirir. En üst noktaya ulaştığınıza inandığınız anda dahi, diğer hedeflere odaklanarak, en iyi şekilde çalışmaya devam etmelisiniz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ