Kim Market’in yeni genel müdürü belli oldu!

Kim Market’in yeni genel müdürü belli oldu!

Kim Grup, genel müdürlük pozisyonuna 7 mart günü itibariyle Metin Günay’ı atadı

Sektöründe hep daha iyisini sunma hedefiyle çıktığı yolda, girişimci olma misyonuyla hareket eden Kim Grubun Yönetimi artık Metin Günay’a emanet. Metin Günay, Kim Grup Genel Müdürlük görevini, vekaleten bu görevi yürüten Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Ersan’dan devraldı. Görev teslimi, Kim Grup Merkez çalışanlarının da katıldığı toplantıda Metin Günay’a devredildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan; “Ercan Ersan’ın son bir buçuk yıldır vekâleten yürütmüş olduğu bu görevde Kim Grup ailesinin her bireyine katkısı oldu, şirketin tüm önemli kararlarının içinde bulundu. Kim grup ailesi olarak kendisine teşekkür ediyor, Metin Günay’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.” dedi.

Ercan Ersan’dan bayrağı devralan Metin Günay ; “Kim Grubun 19’uncu yılında bayrağı devralmaktan mutluluk ve gurur duyuyorum, Kim Grubun başarısını dahada ileri taşıyıp güzel işler başaracağız, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızı devam ettirerek emin adımlarla büyüme yolunda ilerleyeceğiz.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Metin Günay kimdir?
İstanbul üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunu olan Metin Günay, kariyerine Perakende sektöründe 1991 yılında Migrosta Mağaza Müdür Yardımcısı olarak başladı. Sektörde farklı firmalarda yer alan Günay, 1997 – 2000 yıllarında Gima’da Bölge Müdürü, 2000 – 2005 yıllarında Gima Satış Direktörü, 2005 – 2007 yıllarında CarrefourSA Satış Direktörü, 2007 – 2008 yıllarında Goldaş Perakende yurt içi yurt dışı Mağazacılık Operasyon Müdürü, 2008 – 2010 yıllarında Alpark Süpermarket Satış Direktörü, son alarak 2010 yılından bu yana da Özen Grupta Satış Direktörü olarak görev aldı. 1961 yılında İstanbul da doğan Günay evli ve iki çocuk babası.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ