Journey’den yeni mağaza!

Journey’den yeni mağaza!

1996 yılından bu yana kadın giyim sektöründe önemli bir yeri olan, çalışan kadınların ofis sitiline yön veren, şıklığından ve rahatlığından ödün vermeyen stil sahibi kadınların tercihi olan Journey, artık Erzurumlu müşterilerine de kolaylıkla ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Bugün, Türkiye’de 50 mağaza ve 53 satış noktasında, Kıbrıs’ta ise 3 mağaza ile hizmet veren Journey’in satış müdürü Tarkan Demirel, Türkiye’nin ve Doğu Anadolu bölgesinin en önemli ticaret merkezlerinden biri olan 900 bin nüfuslu Erzurum’da, Palerium Avm’de yer alan 200 metrekarelik mağazalarını yenileyerek, firma bünyesinde Doğu Anadolu bölgesindeki ilk mağazalarını açtıklarını belirtti. Mağaza’nın, bölgedeki tüm bölge müşterilerine 2 yıldır hizmet verdiğini ekleyen Tarkan Demirel, “1 Mart 2016 tarihi itibari ile mağazamız, Yol Tekstil San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. bünyesinde faaliyet göstermeye devam edecektir.” dedi. Yenilenen yüzüyle, Erzurum’lu müşterileriyle buluşmanın keyfini yaşayan Journey, açılışa özel fırsatlarla müşterilerini yeni mağazasında ağırlamanın heyecanını yaşıyor.

“Şıklığına önem veren ancak rahatlığından ödün vermeyen stil sahibi kadınlar ”ın tercihi olan marka; Journey, 1996 Journey ve Journey Kids koleksiyonlarıyla müşterisine keyifli alışverişin tadını yaşatıyor. Bununla birlikte, titizlikle ürettiği ürünleri Türkiye’deki 50 mağazası ve online alışveriş sitesiyle müşterilerine ulaştırarak pazardaki konumunu da giderek güçlendiriyor.

Anadolu’nun en hızlı büyüyen kadın giyim markası
Anadolu’nun en hızlı büyüyen kadın giyim markası olduklarını söyleyen Tarkan Demirel: “Bölge ayırt etmeksizin, mümkün olduğunca çok tüketiciye ulaşıyor ve Journey ürünlerini en kaliteli hizmetle sunmaya çalışıyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana markalaşma çabalarımız ile kendi sektörümüzde lider marka olmayı hedefliyoruz. 2015 ve 2016 yılları itibariyle Ankara Ftz Avm, İstanbul Viaport Venezia Avm, Bolu 14 Burda, İzmit 41 Burda Avm, AmasyaPark Avm, Adapazarı Agora Avm’de ve Niğde’de 7 mağazamız daha açıldı. 1 Mart itibariyle de Erzurum Palerium Avm Journey mağazamızı Yol Tekstil San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. bünyesine dahil ettik. Yurt dışında ise, hedef ülkelerimiz Rusya ve Türk Cumhuriyetleri’dir. İstanbul Bomonti’deki toptan satış ofisimizden bu ülkelere yoğun olarak pazarlama faaliyetlerimiz devam ediyor. Üretim ve yönetim birimleri toplamında yaklaşık 350 personel ile hizmet veriyoruz. Yeni açılan mağazalarımız ile birlikte kontrollü büyümeyi sürdüreceğiz.” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ