Piyasa koşulları Tazedirekt.com’u kapattı!

Piyasa koşulları Tazedirekt.com’u kapattı!

Kurduğu çiftliklerden ürettiği doğal gıda ürünlerini pazarlayan Hasan Aslanoba’nın e ticaret şirketi tazedirekt.com kapandı. Kapanma sebebi için ‘piyasa koşulları’ vurgusu yapıldı.

Kurduğu çiftliklerden ürettiği doğal gıda ürünlerini pazarlayan Hasan Aslanoba’nın e ticaret şirketi tazedirekt.com kapandı.Erikli Su ile tanınan ve iki yıldır gıda konusunda uzmanlaşmaya çalışan Aslanoba aynı zamanda ülkenin tanınmış “melek yatırımcılarından”…

Tazedirekt.com daha önce kendisinden alışveriş edenlere bir mail göndererek kapanma sebebi için “piyasa koşulları” vurgusu yaptı.

İşte o mail:

“Biz 2014 yılının Aralık ayında bir hayalden yola çıkarak, herkes sağlıklı gıdaya ulaşabilsin diye Tazedirekt’i kurduk. İlk günden beri işimize inanarak ve sahiplenerek çalıştık… Sizlerle ve tüm Tazedirekt ekibiyle birlikte kocaman bir aile olduk. Birbirimize tutunduk. Büyüdük, büyüdükçe öğrendik, öğrendikçe paylaştık. Tazedirekt’e olan inancımız ve sevgimiz her geçen gün arttı.

Bugün size karşı dürüst olmak ve sizinle bir kararımızı paylaşmak istiyoruz. Piyasa koşulları ve operasyonel dengeler sebebiyle bugün itibariyle Tazedirekt’i kapatıyoruz.

Bu hayali sonlandırdığımız ve sizlerden ayrıldığımız için çok üzgünüz.
Sizlere bizim hayallerimize ortak olduğunuz, bu yolda elimizi tuttuğunuz için çok teşekkür ederiz!
Tekrar bir yerlerde görüşmek dileğiyle,
Hep taze kalın,
Sevgiler,
Tazedirekt Ailesi”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ