Tekzen, mağazalaşmasını sürdürüyor

Tekzen, mağazalaşmasını sürdürüyor

Türkiye’nin yaygın yapı market zinciri Tekzen, Ankara Armada AVM’de açılışını yaptığı mağazasıyla Ankara’da 7’nci, yurt genelinde ise 109’uncu mağazasına ulaştı.

Tekzen, Ankara Armada AVM’deki bin 883 metrekare büyüklüğündeki mağazasının açılışı için bir tören düzenledi. Açılış, Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Tekzen Mağazalar Kurulum Müdürü Hasan Şener Bilge, Tekzen Operasyon Müdürü Ekrem Erol, Tekzen Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya, Tekzen Bölge Müdürü Eftal Özdemir ve Armada AVM Müdürü Çiğdem Gönen’in katılımlarıyla gerçekleşti.

YERLİ SERMAYE

Açılışta konuşma yapan Salih Bezci, yüzde yüz yerli sermaye ile faaliyet gösteren ve istikrarlı büyüme gösteren Tekzen’in Türkiye’nin gurur duyduğu firmalarından olduğunu söyledi. Bezci, Türkiye’nin büyümesinde özel sektörün payının önemine de dikkat çekti.

Tekzen’in yeni mağazasında mobilyadan aydınlatmaya, banyo dolaplarından küçük ev aletlerine, inşaat-tesisat malzemelerinden bahçe dünyasına kadar uzanan çok geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ