Orka Holding yurt dışı mağazalarıyla büyümesini sürdürüyor

Orka Holding yurt dışı mağazalarıyla büyümesini sürdürüyor

Yıla hızlı başlayan moda perakendesinin lideri Orka Holding, Damat, Tween ve D’S Damat markaları ile yılın ilk günlerinde beş yurtdışı mağazası açtı.

Ambargonun kalkmasıyla dünyanın gözünün çevrildiği İran’ın başkenti Tahran’da da D’S Damat mağazası açan Orka Holding, yılsonuna kadar yurt dışında toplam 20 mağaza açmayı hedefliyor. Türkiye moda perakendesinin lideri Orka Holding, yıla hızlı başladı. Küresel moda devi olma yolunda hızla ilerleyen şirket, ocak ayının ilk iki haftasında Damat, Tween ve D’S Damat markaları ile beş yurtdışı mağazası açtı.

Gerek kendi operasyonları gerekse yerel iş ortaklarıyla hedef pazarlarda emin adımlarla büyüyen ve markalarının bulunduğu ülke sayısı 50’ye yaklaşan Orka Holding, bu yıl ilk önce İran’da D’S Damat mağazası açtı. Başkent Tahran’ın en önemli alışveriş caddelerinden Mirdamad’da yer alan D’S Damat mağazasının açılışına, Orka Holding Yönetim Kurulu BaşkanıSüleyman Orakçıoğlu ve Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Koordinatörü Osman Arar katıldı. D’S Damat, 13 metrelik dev vitrini ile Tahran’ın en dikkat çekici mağazalarından biri oldu.

İRAN’DA BÜYÜYECEK

Orka Holding, ayrıca Irak’ın Erbil şehrinde ve Ürdün’ün başkenti Amman’da Damat/Tween ve D’S Damat mağazaları açılışı gerçekleştirdi. Damat, Tween ve D’S Damat markaları ile bu yıl yurt dışında toplam 20 mağaza açmayı planladıklarını söyleyen Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “İran’da hedefimiz bu yıl sekiz mağaza ulaşmak. Bu yıl ayrıca aralarında İtalya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Güney Afrika, Katar, Bahreyn, Suudi Arabistan, Romanya ve Mısır’ın da olduğu ülkelerde yeni mağazalarımız olacak.  Yılsonunda ihracatımızı iki katına çıkarmayı hedefliyoruz.” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ