Tekzen

ADRES
Osmaniye Mah. Çırpıcı Yolu 34144 Merter, Bakırköy/İSTANBUL
TELEFON
444 85 96
HAKKINDA
FOTO
VİDEO
KONUM
HABERLER
YORUMLAR

Kuruluşundan beri doğru hedef ve stratejilerle, hem ülke ekonomisine katkıda bulunarak hem de binlerce kişiye istihdam sağlayarak sektörde hızla büyüyen Tekzen, ‘Yapı Market sektörünün en büyük satış alanına sahip’, ‘En Yaygın Yapı Market Zinciri’ unvanlarını elinde bulunduran sektördeki tek markadır.

1995 yılında Merter’de açtığı ilk mağazasıyla sektöre merhaba diyen Tekzen, hızlı büyüme ve Türkiye’nin her ilinde bir mağaza açma politikasıyla başladığı yolculuğuna 2015 Ekim ayı itibariyle 53 ilde 106 mağazasıyla devam etmektedir.

Türkiye’deki toplam 200.000 m2 ‘lik satış alanıyla müşterilerine rahat ve ferah alışveriş ortamı yaratan Tekzen, büyüme stratejisi doğrultusunda Romanya’da mağaza açan ilk yerli marka olarak da adından söz ettirmektedir. Yurtdışı yatırımlarına 2015 Eylül ayında yavru vatan KKTC /1001 Airport Mall mağazasını ekleyen Tekzen’in yeni hedefinde Gürcistan yer almaktadır.

Tekzen müşterilerine farklı mağaza formatları ve dağıtım kanalları aracılığı ile ulaşmaktadır:

– Konsept Mağazalar (1000 m2 üzerindedir. 2015 Ekim itibariyle 95 adet)
– Express Mağazalar (1000 m2 altındadır. 2015 Ekim itibariyle 11 adet)
– Online Alışveriş ( www.tekzen.com.tr )
– Ticari / Toplu Satışlar

“Burası Benim Evim” sloganıyla, ev, bahçe, ofis gibi yaşam alanları için mobilyadan aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya, el aletlerine kadar birçok ürün grubunda zengin ürün çeşidi bulunan Tekzen, müşterilerine aradıkları her ürünü rahatça bulabilecekleri alternatifler sunmaktadır.

Tekzen
Tekzen

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ