Tekzen yeni yıla hızlı girdi

Tekzen yeni yıla hızlı girdi

TereTürkiye’nin en yaygın yapı market zinciri Tekzen, ocak ayında Elazığ’da ve Ankara Armada AVM’de gerçekleştireceği açılışlarla mağaza sayısını 109’a çıkaracak.

53 ilde faaliyet gösteren ve mağazalarıyla Anadolu’nun her köşesine hizmet götürmeyi hedefleyen Tekzen, 22 Ocak’ta Elazığ’da açacağı ikinci mağazasıyla mesafeleri ortadan kaldıracak. Akpınar Mahallesi Susam Sokak’ta 600 m2 satış alanına sahip express mağazası, evinizin ihtiyacı olan her ürünü yanı başınıza getirecek.

29 Ocak’ta ise Ankara Armada AVM ‘de açılacak olan mağazasıyla kalite ve uygun fiyatı doğru noktada buluşturmaya devam edecek. İl genelinde yedinci şube olan mağaza 1.883 m2 satış alanıyla hizmet verecek. Ayrıca merkezi lokasyonuyla ulaşım kolaylığı sağlayacak.

Tekzen Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu, “2015 yılı seçim ve tüm jeopolitik gerginliklere rağmen bizim için iyi bir yıl oldu. Yüzde 30 büyüme kaydettik. Geçen yıl 12 mağaza açtık ve yılı 107 mağazayla kapattık. Doğrudan 3 bin kişiye istihdam sağlıyoruz. Dolaylı olarak katkı sağladığımız kişi sayısı 20 bini buluyor. Türkiye’nin 7 bölgesinde varız, bu yılki yatırımlarımızı da yine 7 bölgeye yayacağız. 2016 yılında da yeni mağazalarla hız kesmeden büyümeye devam edeceğiz” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ