Altunbilekler hem eğlendirdi hem de kazandırdı!

Altunbilekler hem eğlendirdi hem de kazandırdı!

Yerel perakende zincirlerinin önemli markalarından Altunbilekler, sosyal medyada düzenlediği yarışmaları mağaza ortamına taşıyarak müşterilerine farklı bir deneyim yaşattı.

bb3

Ankara’nın en büyük perakende zinciri olan Altunbilekler, alanında bir ilke imza atarak sosyal medyada yaptığı yarışmaları mağazaya taşıdı, pek çok sürpriz hediyeyi müşterileriyle buluşturdu.

Altunbilekler Çılgın Alışveriş Yarışması Büyük Finali, 15 Aralık’ta Dikmen-2 Mağazası’nda gerçekleştirildi. Radyo Vizyon’dan Serkan Kızılbayır’ın canlı olarak yayınladığı yarışmaya finalistler, çok sayıda müşteri ve Altunbilekler Genel Müdür Yardımcısı Öznur Altunbilek katıldı.

BÜYÜK ÖDÜL 1000 TL

Altunbilekler’in Facebook sayfası www.facebook.com/altunbilekler üzerinden oynanan “Çılgın Alışveriş” yarışmasında en yüksek puana ulaşan 3 yarışmacı finale kaldı. Finale kalan yarışmacılar, kıyasıya yarışmak üzere Altunbilekler’in Dikmen-2 Mağazası’na davet edildi. Radyo Vizyon’dan Serkan Kızılbayır’ın canlı olarak yayınladığı finalin ilk etabında, yarışmacılar daha önceden mağazaya yerleştirilmiş işaretli ürünleri bulmaya çalıştı. İşaretli ürünleri toplayan finalistler, ikinci etap için süre kazanmış oldu. İkinci aşamada ise yarışmacılar, kazanılan süreler doğrultusunda alışveriş yaparak 250 TL’lik tutarı yakalamaya çalıştı. 3 finalist arasından 250 TL’ye en çok yaklaşan yarışmacı, büyük ödül olan 1000 TL’lik hediye çekini almaya hak kazandı.

SÜRPRİZ HEDİYELER VERİLDİ

Büyük ödülün yanı sıra Serkan Kızılbayır, mağaza içerisinde sürpriz yarışmalar düzenledi. Yarışmadan habersiz Dikmen-2 Mağazası’na gelen müşteriler ve Radyo Vizyon’dan Serkan Kızılbayır’ın canlı yayında yaptığı çağrıya karşılık verip mağazaya gelen kişiler arasından 50 kişi sürpriz hediyelerin sahibi oldu.

 

 

 

 

 

Detaylı bilgi için: Ezgi Tükel / Halkla İlişkiler Uzmanı /  ezgi.tukel@altunbilekler.com.tr  / 0538 406 39 16

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ