Mağaza Müdürleri Araba İçin Yarıştı

Mağaza Müdürleri Araba İçin Yarıştı

Bünyesinde bulundurduğu FLO, Polaris ve Sport in Street markaları ile 5000’den fazla kişiye istihdam sağlayan Ziylan Grup, çalışanların şirket bağlılığı ve motivasyonlarını artırmak amacıyla düzenlediği ‘2015 yılı büyük satış ödülleri’ kapsamında mağaza çalışanlarına ödüller dağıttı.

ziylan

01 Mart- 30 Haziran 2015 tarihleri arasında FLO, Polaris ve Sport In Street mağazalarının hep birlikte mücadele ettiği yarışmada, aylık ciro hedefini aşarak kategorisinin birincisi olan 4 mağazanın müdürüne Hyundai i20 otomobil hediye edilirken; ikinci olan mağaza müdürlerine komple ev seti, üçüncü olan mağaza müdürlerine ise yurt dışı seyahati hediye edildi.

İlk 5 mağazanın tüm personellerine de çeşitli ödüller verildi. Birinci olan mağazaların tüm personeli laptop kazanırken; ikinci olan mağazaların tüm personeli akıllı telefon, üçüncü olan mağazaların tüm personeli iPad, dördüncü olan mağazaların tüm personeli iPad Mini, beşinci olan mağazaların tüm personeli ise kol saati kazandı. Ödül kazanan mağaza müdürleri ve personel, Ziylan merkez binasında düzenlenen mağaza ve merkez çalışanlarının katıldığı törenle ödüllerini aldı.

Ziylan Grup tarafından; hem çalışanlarının hedefe odaklanması hem de performanslarını artırmak amacıyla düzenlenen‘2015 yılının büyük satış ödülleri’ kazandırdığı büyük ödüllerle mağaza müdürlerini ve çalışanları yeni hedeflere motive etti. Kurum içinde hedefe odaklı tatlı bir rekabeti de beraberinde getiren yarışmada mağazalara verilen 4 aylık hedefi en az yüzde 100 oranında tutturan ilk 5 mağaza, kategorilerinde ödüle hak kazandı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ