Pazarlamaya yeni boyut! (ÖZEL HABER)

Pazarlamaya yeni boyut! (ÖZEL HABER)

Günümüz teknolojisinin ulaştığı son nokta olan hologram teknolojisini perakende sektörüyle bütünleşik hale getiren Hollograf, pazarlamaya 3 boyutlu bir bakış getirerek markalara müşteriyi etkileme imkânı veriyor.

hollogra_yonetici

Günümüz perakende sektöründe markalaşmak, rakiplerden farklı konumlanabilmek şirketlerin en önemli hedefleri arasında yer alıyor. Çeşitli kampanyalar, farklı mecralarda reklam kampanyaları düzenleyen markalar tüketicilerin ilgisini çekerek satışlarını artırmayı hedefliyor. Son dönemlerde teknolojiyi de pazarlamanın bir kolu olarak kullanan markaların son gözdesi ise Hollogram teknolojisi.

Günümüz teknolojisinin ulaştığı son nokta olan hologram teknolojisini perakende sektörüne yönelik yapılandırdıklarını belirten Hollogra Kurucu Ortağı Cengiz Yıldırım, gelişmiş ülkelerde yeni reklam mecrası olarak kullanılmaya başlanan hologram teknolojisinin tüm sektörlerde farklı ihtiyaçlara cevap verdiğini söyledi. Hologram teknolojisinin perakende sektöründeki önemine dikkat çeken Yıldırım, “Hollograf sayesinde kalabalık market rafları içerisinde, rakip markalardan ürününüzü ayırabilme şansınız var. 3 boyutlu bir görüntü veren Hollograf, market rafında küçük bir alanda hem ses hem de görüntülü tanıtımlar yapabilme imkanı yaratıyor. Ayrıca hollograf teknolojisi; maskotlar, hareket eden ürünler gibi ses ve görüntü teknolojisinin tüm imkânlarını market raflarında göstermeye olanak sağlıyor” şeklinde konuştu.

hollogra_

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=YmLbivFN1CU[/youtube]

 

Mağazalar için “Hollovitrin”
Hologram teknolojisinin perakendenin geneline hitap ettiğini söyleyen Hollogra Kurucu Ortağı Cengiz Yıldırım, “Hollovitrin gıda dışı perakendeye yönelik, daha çok mağazalara hitap eden bir ürün. “Hollovitrin, müşterilerin vitrindeki cansız mankenleri izlemesi yerine, onlara yeni modellerle defile yapılmasına, ürünlerin kullanımını ve özelliklerini gösteren kısa klipler yayınlanmasına kadar birçok interaktif çözüm sunan bir uygulama. Hollovitrin ile vitrinlerinizi artık birer defile podyumu olarak kullanabilirsiniz” diye konuştu.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=hfFKyoIGkeo[/youtube]

 

“Holloasist de perakende sektörü tarafından tercih ediliyor”

Hologram teknolojisinin perakendeye yönelik bir pazarlama aracı olduğunun altını çizen Yıldırım, “Perakende sektöründe, nihai kullanıcının dikkatini çekmek, bilgilendirme yapmak amacıyla kullanılabilecek holloasist, görsel ve işitsel tanıtım imkanı sağlıyor. Süreklilik arz eden tanıtım maliyetleri konusunda tasarruf sağlama açısından son derece önemli bir ürün. Holloasist sayesinde, saha çalışmalarında stant, hostes gibi günlük maliyetler yerine tek maliyetle tüm tanıtım ihtiyaçları çözülmüş oluyor” ifadelerini kullandı. Yıldırım, daha detaylı bilgi almak için web siteleri hollogra.com’u ziyaret edilebileceğini de sözlerine ekledi.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=0X3mWvhDBGw[/youtube]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ