Reebok’tan cesur çağrı

Reebok’tan cesur çağrı

Reebok, konfor alanlarının dışına çıkarak maksimum potansiyellerinin farkına varan bireyleri kucaklıyor ve herkesi bunu başarmaya davet ediyor.

reebok

Yeni pazarlama kampanyası “Be More Human” ile Reebok, tüm dünyaya cesur bir çağrı yapıyor ve herkesi gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmaya davet ediyor. Bu yönüyle bir kampanya veya slogan olmanın ötesine geçen “Be More Human”, global bir fitness markası olarak Reebok’ın, fitness algısını ve bireylerin fitness’a bakış açısını değiştirmek olan misyonunu da pekiştiriyor. Bu misyon aynı zamanda, markanın yeni sembolü Reebok Delta’nın temsil ettiği, “fitness’ı bir yaşam biçimi haline getirerek kazanılacak fiziksel, zihinsel ve sosyal değişimi” de kapsıyor.

2015 yılı kampanyasıyla Reebok, fitness’ı bir yaşam biçimi haline getiren herkesin çabalarına destek olmaya ve onları yüceltmeye odaklanıyor. Fitness’ı sadece fiziksel bir aktivite olarak değil, bedeni güçlendiren, daha iyi ve kuvvetli kişiler haline gelmek için yapılan bir aktivite olarak görüyor. İster bir Reebok Spartan Race katılımcısı olunsun, ister CrossFit WOD’unda yeni bir kişisel rekor kırılsın veya Les Mills BODYCOMBAT™ dersinde ter dökülsün, fitness’ın yaşamları değiştirecek, zihinleri kuvvetlendirecek ve gerçek potansiyelleri ortaya çıkaracak güce sahip olduğuna inanıyor.

Reebok Marka Direktörü Caner Uluğ bu değişimi; “Kendimizi limitlerimizin en üst noktasına doğru zorlayarak ve sınırlarımızı test ederek sadece fiziksel değil, aynı zamanda zihinsel ve sosyal olarak değişebilecek güce sahip olduğumuza inanıyoruz. Biz eminiz ki, limitlerimizi zorladığımız zaman sadece bedenlerimizi değil, tüm yaşamımızı değiştiriyoruz. Bu yaşam biçimini benimsediğimiz zaman ise kendimizi tek bir ortak amaç etrafında birleşmiş ve daha iyi olmaya odaklanmış bir topluluğun içinde buluyoruz.” şeklinde ifade ediyor.

Reebok; yeni marka sloganını dünya çapında bir kampanya ve reklam filmi ile duyuruyor. Venables Bell & Partners ajans önderliğinde, yönetmenliğini AG Rojas’ın üstlendiği reklam filminde; çok zorlu fitness antrenmanlarının kişileri nasıl değiştirdiği ve nasıl daha iyi bir lider, ebeveyn ve çok yönlü bireyler haline dönüştürdüğü anlatılıyor. Kampanyanın dijital ayağında ise marka bir ilke imza atarak; takipçilerine çok farklı kanallar ve interaktif platformlar ışığında ‘Be More Human’ deneyimi yaşatıyor. Şubat ayı boyunca markanın global web sitesinden ulaşılabilecek bu interaktif deneyimler; kişilerin kendilerini deneyebilecekleri online testleri, fiziksel aktivitelerin insan beynini nasıl geliştirdiğini ve çalıştırdığını gösteren 3D uygulamaları kapsıyor. Ayrıca sosyal medya kanallarından yürütülecek, fitness yapan hayatın içinden insanların en doğal hallerini görselleyecek olan ‘#breakyourselfie’ kampanyası da markanın misyonunu öne çıkarıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ