Boyner yöneticileri, mağaza ekiplerine katıldı

Boyner yöneticileri, mağaza ekiplerine katıldı

Boyner Büyük Mağazacılık yöneticileri, Türkiye’de bu yıl ikinci kez kutlanan 12 Aralık Mağazacılar Günü’nde, Boyner ve YKM Mağazaları’nda çalıştılar. Kayseri’de bulunan Boyner ve YKM Mağazaları’nda ürün satışı, depo ve hediye paketleme görevlerinde bulunan Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürü Deran Taşkıran ise, ‘Artık Boyner’de işe alınan tüm yöneticiler öncelikle mağazada çalışacak. Mağaza tozunu yutmadan, işe başlamak mümkün olmayacak” dedi.

Boyner+Kayseri+Forum+personeli

Mağazacılar Günü Türkiye’de ilk kez geçen yıl 12 Aralık’ta Boyner Grubu çalışanları tarafından kutlandı. Bu yıl ikincisi kutlanan etkinliği, perakende ve alışveriş sektörünün önde gelen temsilcilerinin oluşturduğu, Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) tüm sektöre daha fazla katkı sağlaması için sahiplendi.

Boyner Büyük Mağazacılık, bu yıl da 12 Aralık Mağazacılar Günü nedeniyle Boyner ve YKM Mağazaları’nda renkli etkinlikler düzenledi. Boyner yöneticileri, sahadaki satış kadrolarını ve mağazaları ziyaret ederek, mağaza ekipleriyle birlikte ürün paketleme, depo yönetimi, satış gibi çalışmalara katıldı. 143 mağazadaki etkinliklere çalışanların yanı sıra ziyaretçiler de ilgi gösterdi.

Boyner Büyük Mağazacılık Genel Müdürü Deran Taşkıran ise İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Akgün ile birlikte Kayseri’de ki mağazaları ziyaret ederek, çalışanlarla bir araya geldi. Taşkıran, yöneticilerin çok önemli bir deneyim yaşadığını belirterek şunları söyledi:

“Boyner Grubu mağazalarında 14 bin kişi çalışıyor. Mağazacılar, bizim sektörümüzün en önemli gücü. Markalarımız ile müşterilerimizle arasındaki bağı güçlendirerek, onların en yakın arkadaşı olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin, mağazalarımızı ikinci evi olarak görmesini istiyoruz. Bu yüzden mağazacılarımız, işimizin çok önemli bir bölümünü üstleniyorlar.”

‘Yöneticiler mağaza tozu yutacak’

Taşkıran, yöneticilerin mağazalarda çalışmasını bir insan kaynakları politikasına dönüştürdüklerini belirterek şöyle konuştu:

“Şu anda devam eden bir mağaza sponsorluğu projemiz var. Merkezdeki yöneticilerimizin hepsi bir mağazamızın sponsoru. Dönem dönem mağazalarda satış da yaptılar, mağazaların merkezdeki sözcüsü de oldular. Mağazalarımıza yakın olmanın işimize katkısını bu projede görmüş olarak hızla yeni bir uygulama daha başlattık. Boyner Büyük Mağazacılık’ta artık tüm kadrolar işe mağazada başlayacak. Kısacası, herkes, mağazanın farklı kademelerinde çalışarak, mağazacılığı deneyimleyecek. Tiyatroda ‘sahne tozu yutmak’ deyimi vardır. Bizim çalışanlarımız ‘mağaza tozu’ yutacak. Mağaza deneyiminin bize çok büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. Mağazalarımıza verdiğimiz önemin temelinde, ‘Koşulsuz Müşteri Mutluluğu’ ilkemiz yatıyor. Müşterilerimiz için birçok yeniliği hayata geçiriyoruz ve mağazalarımız müşterilerimiz ile direkt temas halinde olduğumuz onları dikkatle dinleyebildiğimiz, anlayabildiğimiz alanlarımız. Boyner Büyük Mağazacılık olarak, 2015 yılında birçok yeniliği, müşterilerimiz ve Türkiye ile tanıştıracağız. Her zaman olduğu gibi perakende sektörünün öncüsü olacak, sektördeki değişime liderlik edeceğiz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ